Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yanlýz Kaldým Dünyada
05 Mays 2024 - 03:43:02 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yanlýz Kaldým Dünyada  (Okunma Says 15662 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Pinarxs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 13

« Yantla #15 : 18 Temmuz 2008 - 18:45:43 »

KoraY arkadasinda bahsettigi gibi, onemli olan hayata pozitif bir sekilde bakmak.. Bizler guclu insanlariz ve bunu basarabiliriz.. Umidinizi kaybetmemeniz dilegiyle..

Profesorumunde dedigi gibi "Hastalik yoktur,hasta vardir.!"
yaðmur
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 168

« Yantla #16 : 31 Temmuz 2008 - 15:17:52 »

ercan ben yazdýklarýndan cok etkilendim ama benim esim bukadar vefakar olmadý 2yýl oldu ms tanýsý konulalý eþim öðrendi anda boþanma davasýný actý2yýl oldu ayrýlalý ama hiç bir zaman pisman olmadým herzaman hakýmda hayýrlý olanýn rabimin bana ihsanetti þuan çalýþýyorum ve kendimi çok iyi hissediyorum ben yaðmur
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #17 : 03 Austos 2008 - 11:08:05 »

Merhaba Yaðmur geçmiþ olsun. Çok üzüldüm. Þunu bizler çok iyi biliyoruz ki, her þeyde bir hayýr vardýr biz onu iyi de görsek kötü de görsek. Fakat eþiniz beyefendi çoook ayýp ve büyük bir hata etmiþ. Etme bulma dünyasý... Yaðmur yalnýz deðilsin bazýlarý yalnýz býraksa da...Ama çok sevindim hayata umutla baðlanmana. Mutluluklar seninle olsun yüzün hep gülsün þu fani dünyada ve ukbada. Hayýrlý günler Yaðmur..........Eþine YUUUUH...........

Nacre
SATI
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 588

« Yantla #18 : 05 Austos 2008 - 12:18:42 »

herþey þu hayatta bizler için iyi veya kötü önemli olan bunlarla baþedebilmek üstesinden gelebilmek  canýnýzý sýkmayýn herkes kendince aþýlmaz bi yolda ama þunuda unutmayýn aþýlmýcak engel yok bugünümüze cok þükür arkadaþlar
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #19 : 29 Ekim 2008 - 03:58:58 »

Hepimizin cektiði yasadýgý acýlar var...hepimiz sevdiklerimizin bizi düþünerek kahroldugunu bilioruz...bizim üzülmemiz onlara daha cok acý verio...inanýn hikayeyi okudugumda cok demoralize oldum...ama bizim enaz þekilde üzülmemiz hiç bir þeyi kafaya takmamamýz ve kendimiz için olmasa bile sevdiklerimiz için mucadele etmemiz gerekior...biz güçlü olacagýzkii sevdiklerimize bu yansýyacak ve bize pozitif olarak geri dönecek...umarým bu negatif durum enkýsa sürede pozitife döner...geçmiþ olsun dior allahtan þifalar diliorum

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

02 Mays 2018 - 22:31:33