Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yanlýz Kaldým Dünyada
05 Mays 2024 - 04:52:06 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yanlýz Kaldým Dünyada  (Okunma Says 15663 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« : 30 Mays 2008 - 11:44:01 »

1988 de ms ile tanýþtým. Dotlarýmý kaybettim. MS LÝ olanýn emesten baþka dostu olmuyor. Sadece bana gönül veren vefakar eþim dýþýnda. MSi ne ben bildim nede o...En çok beni rahatsýz eden caným ciðerim eþim Zahide'nin bütün umutlarýnýn ms li bir eþle yýkýlmasý.Ben isterdim aynen onun istediði gibi kol kola omuz omuza gezebilmek. Ama olmuyor üzgünüm Zahidem!!! Ayaklarým beni dinlemiyor, seninle hayatýn aðýr yükünü paylaþamýyorum. 1990 yýlýnýn Temmuz ayýnýn 20 si evliliðimizin ve çilemizin baþlama tarihi oldu. MS LÝ DOSTLARIM, bugün içimdeki burukluk, içimdeki sýzý sanki gözlerimin gözyaþý pýnarlarýnda dondu kaldý. Aðlasam rahatlayacam ama aðlayamýyorum. Herhalde o hakkýmý doldurdum. Sizlerden özürdilerim. Eþim pazara gitti. Evde yanlýz kalýnca hüzünlendim. Dertleþecek kimse yoktu sizler aklýma geldiniz. HEPÝNÝZÝ SEVÝYOR VE AÇÝL ÞÝFALAR DÝLÝYORUM. HOÞÇAKALIN............

Nacre
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #1 : 30 Mays 2008 - 12:17:32 »

sevgili ercan yazýný okudum iyice buruk oldum seni anlayabiliyorum  kesin  ms tanýsý  daha konmamýþ olsa da beynimdeki bir kaç plaðýn  buna aday olduðumu gösteriyor ve de kesin ms tanýsý konursa acaba  evliliðimi bitirsemmi diye bile düþünüyorum çünkü elim ayaðým tutmazken ayrýlýrsam bu sefer eþime laf gelir  bak  eþine bu halde  býraktý diye  iyisimi  ataklar baþlamadan bir þeyler yapmak  o bunu kabul etmiyor ama bende ne yapacaðýmý bilmiyorum yani anlayacðýn benim eþimde seninki gibi gerçek vefakar biri benimle  paylaþabilirsin sonuçta evli ve ms olunca bekarlarýnkinden biraz farklý oluyor birde 5 yaþýnda bir kýzým var.ama derimki  üzülsen bile güçlü dur karþýsýnda  kadýnlar erkeklerdeki kas gücüyle büyülenmezler inan bana hayattaki duruþlarý etkiler kadýný bunu unutma ,ki zaten  hala yanýnda seni  gerçekten çok seviyor.
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #2 : 30 Mays 2008 - 12:43:56 »

Arkadaþým Spongebob (adýnýzý bilmiyorum, kusur yok), ilginize teþekkür ederim. Yanlýz eþinizden boþanmaktan bahsetmeniz beni üzdü. Aile konusunda lütfen tek taraflý karar verme. Ben 20 yýllýk hastayým ve 18 yýllýk evliyim. Zorluklarý oluyor fakat mutluluklarý gözardý etmemek gerek. 11 ve 16 yaþlarýnda iki kýzým var.Onlar için ayakta kalmalýyým diyorum her þeye raðmen. Lütfen çok düþün az karar ver. Geçmiþ olsun...

Nacre
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #3 : 30 Mays 2008 - 14:32:08 »

haklýsýn,hemde çok haklýsýn ama insanýn aklýndan bintürlü þey geçiyor siz daha iyi bilirsiniz  bir çýrpýda birþey bitirme niyetinde deðilim  ama aklýmdan geçenleri paylaþtým .desteðin için saðol.bakalým nasipten öte köy yokmuþ dimi
orkide
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 645

« Yantla #4 : 01 Haziran 2008 - 23:40:24 »

Ercan kardesim inan bizi üzdünnn:( dostlarin seni ms den sonra terk ettilerse demek ki onlar zaten dost degillermis,dost dedigin kötü gün icin olanidir o yüzden asla üzülmeye degmez.ne mutlu esine ki senin gibi bir ese sahip, ve de ne mutlu sana cünkü seni seven bir esin var:) unutmaki her aksamin bir sabahi vardir bir zamanlar bende bu zorluklari yasadim ama simdi Allaha sükür cook iyiyimm,inanin buda bizim elimizdee.sitede fatos arkadasin yazisini okumani tavsiye ediyorumm. lütfen karamsar düsünme.... saglicakla kal

Bir insan bilmiyorsa ne istediðini, hem seni ziyan eder , hem kendini...
Dibini görmediðin suya dalmadýðýn gibi,
emin olmadýðýn Sevgiye teslim etme kendini. . . !
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #5 : 02 Haziran 2008 - 15:59:50 »

Sevgili Ercan

SAKIN SAKIN umutsuzluða kapýlma. MS in enbüyük dostu karamsarlýk, mutsuzluk ve üzüntü. Ne olmuþ dost dediklerin gitmiþse bende niþanlýydým MS nedeniyle ayrýldý Ýyiki ayrýlmýþ (Allahýn sevgili kuluymuþum). Hayata küsmem mi gerekiyordu. Daha sonra evlendim þimdi bir oðlum var.  Eþimi (tanýþtýðýmýzda MS hastasý olduðumu bilyordu) ve oðlumu hastalýðýma ortak ettiðimden bencil olduðumu düþüne bilirsin ama yaþýyorum ölmedim. Arkadaþlar biz yaþarken diri diri mezara girmeyelim. Elimizden geldiði kadar kaliteli yaþayalým.
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #6 : 02 Haziran 2008 - 18:54:57 »

Caným abim ben hep yanýndayým

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #7 : 03 Haziran 2008 - 17:26:48 »

Arkadaþlar beni çok mutlu ettiniz. Hepinize teþekkür ederim. Orkide, Öznur, Sineem..O anki karamsarlýðým için özür dilerim. Þu anda daha mutluyum...Sizler varsýnýz...Öznur,16 yaþýndaki kýzýmýn adý da Öznur.!!!!!  Spongebob sanada teþekkürler.

Nacre
sineeem
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 810

« Yantla #8 : 03 Haziran 2008 - 20:37:17 »

Abicim, ben de çoðu zaman öyle oluyorum ama ben hep yanýndayým Kýzýnla da ayný yaþtayýz bu arada

Umutluyum! Ýsterseniz bakýn gözlerime, ýþýl ýþýl..
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #9 : 07 Haziran 2008 - 19:57:34 »

Ercan MS bazen bizlerde duygusal deðiþikliklere neden olabiliyor,belli ki o dönemlerden birini yaþamaktasýn  þu an.Ama iyi bir eþe ve bir evlada sahip olduðun için þükret.Onlarýn senin yanýnda olmasý
ne güzel.Bu da bizim imtihanýmýz ayný zamanda sevdiklerimizin de imtihaný.Geçmiþ olsun.Sakýn moralini
bozma ve elindekilerle,yapabileceklerinle mutlu olmaya çalýþ.Sevdiklerimiz de bizi mutsuz görünce çok
üzülüyorlar.Mücadelenden sakýn vazgeçme ve hastalýðýnýn gerektirdiði tedaviyi ve uygulamalarý yapmaya
gayret et.Saðlýk ve sevgiler....
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #10 : 07 Temmuz 2008 - 20:06:14 »

Arkadaþlar hepinize teþekkür ederim. Sizler varken psikoloða gerek yok...Beni aniden girdiðim bu psikolojik durumdan kurtardýnýz. Emektar ms hastasýyým ama halen bazen hayat ile savaþ beni bu duruma sokuyor. Hepiniz saðolun. A.Y.O. Z.B.HAYATTAYIZ................

Nacre
suzan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 765

herþey seninle baþladý bebeðim benim

« Yantla #11 : 14 Temmuz 2008 - 09:23:01 »

ercan abi kendini böyle karamsarlýða koyduðun için çok üzüldüm.bizi hasta eden kötü eden zaten karamsar olmak üzülmek kafaya birþeyleri takmak deðilmi?lütfen üzme kendini.benim eþimde herzaman yanýmda çok þükür her derdime ortak oluyor.þimdide bir bebek bekliyoruz.öylesine mutluyumki hiçbirþey beni yýkamaz diye düþünüyorum.msi unuttum bile.hepimiz mutlu olmayý hakkediyoruz.
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #12 : 17 Temmuz 2008 - 11:54:24 »

Teþekkür ederim Suzan, Bazen oluyor öyle þeyler, bende memnun deðilim bu halimden. Herhalde dünyanýn sýkýntýlarý buna neden oluyor. Benimde iki kýzým var. BENÝ hayata baðlayan vefakar eþim ve  kýzlarýmdýr. Sizlerinde bebeðinizi kucaðýnýza saðsalim almanýzý Yüce Allah'tan dilerim. Kendine ve küçüðe iyi bak. Hayýrlý günler..

Nacre
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #13 : 18 Temmuz 2008 - 11:59:18 »

Ayný kaderi farklý yerlerde paylaþýyoruz iþte. Yüzünü görmediðimiz sesini duymadýðýmýz insanlara eþimize anlatamadýðýmýz duygularýmýzý burda yazabiliyoruz.Bütün samimiyetimizle anlatýrken bütün samimiyetiyle okuyan insanlar olmasý... Bu tarifsiz bi þey. Hepinizi çok seviyorum arkadaþlar adýnýzý bilmesem de sesinizi duymasam da sizinle kendimden biþeyler paylaþamasam da, yazdýklarýnýzý fýrsat buldukça okuyor ve sizinle hüzünleniyor, sizinle gülümsüyorum. Allah hepinizin yardýmcýsý olsun.

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
KoraY
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #14 : 18 Temmuz 2008 - 18:07:27 »

gecmis olsun ercan abi. biliyorsun, hayata olumlu bir sekilde bakabilmek cok onemli. ben suan bunu yapmaya calisiyorum. sevdigim insan benim ms'imi ayrilmak icin bir bahane olarak kullandi. bu beni cok uzdu ama devam ediyorum bir sekilde. ben onumuzdeki bu 5 sene icin cok umitliyim. cok guclu ilaclar uzerinde calisiliyor. ozellikle miyelin tamiri uzerine ciddi arastirmalar var. tekrar gecmis olsun...   

UZUN yasamak istersen OZGUR yasamayi unut...
OZGUR yasamak istersen UZUN yasamayi unut...
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

06 ubat 2021 - 02:10:49