Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS li olmak hoþtur Neden mi?
05 Mays 2024 - 06:37:45 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS li olmak hoþtur Neden mi?  (Okunma Says 8974 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« : 21 Mays 2008 - 17:07:12 »

MS li olmak hoþtur Neden mi? Bilinmez olmak, çözülememek bir üstünlüktür de ondan. Tam 19 yýl dile kolay...Ben ms Ercan. Bir ms li doktor demiþ ki; ms=mutlu yasaklý kelimelar (af edersiniz).Biz gerçekten öylemiyiz diyorum bazen! mutluyuz öyle mutluluk ki; anlamak zor. Kesin çözümü olmayan bir hastalýkla.Ýlk ms ile tanýþtýðým zaman sanki cin çarptý ercaný dediler.Bende korktum. Çift görme, dengesizlik, halsizlik, uyuþukluk,yürüyememe velhasýl...Önce doktor sonra hoca, yýl 1988.Yýllar geçti,þu anda bitkin ercan yinede ümitli; belki birgün ms bitti artýk nidasý duyarým diye. Karamsar olmak kadar kara bir þey yoktur herhade hayatta. Ümit fakirin ekmeðidir ne yapayým. Sizler daha þanslýsýnýz arkadaþlar. Týp hastalýðýn tedavisi konusunda çok ilerledi. Bir zamanlar koruyucu ilaçlarý kullanmak cesaret istiyordu. Acaba zararý olur mu, baþka ilaçlar çýkarsa bu ilaç onlarý kullanmama engel olur mu endiþesi...Ama þimdi öylemi? Arkadaþlar yüzünüzden gülücükler eksik olmasýn.Kim ne derse desin biz mutluyuz.Hoþca kalýn...

Nacre
arzuu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 287

KIZIM NAZLI

« Yantla #1 : 22 Mays 2008 - 16:02:41 »

Evet ercan haklýsýn biz mutluyuz

HAYAT GÜZELDÝR!...
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 26

« Yantla #2 : 23 Mays 2008 - 08:03:50 »

merhabalar
sitenize yeni üye oldum aslýnda tam anlamýyla ms tanýsý kesinleþmedi,1 senedir glokom tedavisi görüyordum ve solgözümün görme alaný defekti mevcuttu kullanýlabilecek en aðýr damlalarý kullanýyorum yani ama bir göz doktoru yaþým itibariyle(29) bir beyin mr ve orbital mr çektirsen iyi olur dedi,göz küresi temiz çýktý,yanlýz beyin mr ýnda bifrontal bölgede bir kaç adet lezyon tespit edildi iþte bunlar ms habercisi olabilirmiþ,görme alaný defekti de bundan olabilirmiþ heralde taný konmasý için  bir 6 ay daha beklememiz gerekiyor tekrar mr çektirip farký görmek için  siz ne dersiniz? þimdiden teþekkürler.
kivo
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 7

Mesaj Says: 2532

« Yantla #3 : 23 Mays 2008 - 08:51:13 »

hoþ geldin spongebob

HATIRLAR
MISIN DOGDUGUN ZAMANLARI? SEN AGLARKEN HERKES SEVINÇLE GÜLÜSÜYORDU. ÖYLE
BIR ÖMÜR YAÞA KI, ÖLDÜGÜN ZAMAN HERKES AGLASIN, SEN MUTLULUKLA GÜLÜMSE.
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 23 Mays 2008 - 09:27:57 »

ilkler çok deðerlidir hayatta bana ilk hoþgeldin diyen de benim için deðerli olacaktýr hep.saðol kivo
Ercan AYYILDIZ
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 181

YÜZÜNÜZ DAÝMA GÜLSÜN

« Yantla #5 : 23 Mays 2008 - 10:05:44 »

aramýza hoþgeldin dostum. geçmiþ olsun. ayný sorunlarý bende yaþadý. 20 yýllýk ms hastasýyým.Þu anda sol gözüm puslu görüyor, ayaklar ise iyi deðil. sana geçmiþ olsun.Ben ms Ercan

Nacre
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 23 Mays 2008 - 11:55:06 »

caným hoþbulduk hepiniz çok sevimlisiniz acaba ms sevimli olanlarý bu yüzden mi seçiyor dersiniz  Kahkaha
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #7 : 23 Mays 2008 - 12:06:12 »

Hoþgeldýn aramýza bence mr ýn la beraber býr ms uzmanýna gýtmelýsýn teshýs ýcýn muayene mr sonucu beraber degerlendýrýp býr sonuca varýcaktýr.
spongebob
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 23 Mays 2008 - 12:22:27 »

haklýsýn çünkü  atak geçirdiysem bile farkýnda deðilim sadece 5 sene  geçici görme kaybý yaþadým ama kendiliðinde geçmiþti 7-8 ay öncede  hýçkýra hýçkýra aðladýðým bir baþ aðrýsý yaþamýþtým ben göz tansiyonum yükseldi sanmýþtým  belkide  bundan doylayýdýr. emin olmak içinmi bu bos sývýsý alýnýyor arkadaþlar yani acýsý ve sonrasýnda bir hasarý varmý?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #9 : 23 Mays 2008 - 12:24:03 »

mr ve muayene sonucun teshýs ýcýn yeterlý olmuyorsa alýyolar benden alýnmadý acýkcasý bos , sormustu Mefkure Hoca bende ýstemem dýyýnce tamam dedý ama dedýgým gýbý ýhmal etme býr ms uzmanýna gýtmeyý
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

10 ubat 2019 - 10:24:39