Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
galiba iyi deðilim...
19 Mays 2024 - 08:47:23 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: galiba iyi deðilim...  (Okunma Says 4551 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ALÝ MISIR
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« : 01 Haziran 2010 - 09:34:54 »

selam sevgili dostlar,

aranýza katýlalý fazla olmadý. ama sýcak mesajlarýnýzý alabilmek çok güzeldi. kayseri de yaþayanlarýnýz varsa benim doktor arayýþýmda belki yardýmcý olabilir. þu an e.ü.t.f. de bir doktorum var. ancak tedavilerinin bana pek yaramadýðýný söylemek zorundayým. yürümekte zorlanmaya baþladým. artýk ayaklarým birbirne dolanýr oldu. bu da beni çok zorluyor. alternatif isimler aramaktayým. yardýmcý olabilecek arkadaþlara þimdiden teþekkür ederim.

þifa dolu günler temennisiyle
saygý ve sevgilerimle...

HER YENÝ GÜN YENÝ BÝR UMUT...
UMUT OLDUKÇA VAR OLMAK GÜZEL
vademir
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 859

« Yantla #1 : 01 Haziran 2010 - 11:29:52 »

Tekrar geçmiþ olsun arkadaþým. Ben de Sivas'tayým ve 2002 den bu yana ms liyim. Benim ms im hýzlý ilerliyordu ve sýkýntýlarým çok fazlaydý. 2007 çok kötü durumlar yaþadým ve Ýstanbul'a Mefkûre Eraksoy'a gittim. Önerdiði koruyucu tedaviyi sürekli Ýstanbul'a gidip gelmem zor olacaðý için Sivas'taki dr.umla uygulamaya baþladýk ve Mefkûre hoca  gerektiðinde telefonla desteðini verdi. Ms konusunda Türkiye'de önde gelen hocalardan Mefkûre Eraksoy, Aksel Siva, Gülþen Akman Demir, Rana Karabudak, Ömer Faruk Turan, Egeman Ýdiman gibi önemli isimlerin hastarýndan bazýlarý bu siteye üye. Deneyimlerini seninle paylaþacaklardýr. Ayrýca bu dr.larýn iletiþim bilgileri de sitede mevcut. Hastalýðýmýn baþlangýcýnda ben de Erciyes üniv. gitmiþtim ve sana önerim Ankara kolayýna gelirse Rana Karabudak, Ýst. kolayýna gelirse Mefkûre Eraksoy'a gitmen. Allah kolaylýk versin...

Hayatý ýskalama, çünkü yeniden niþan alma þansýn olmayacak...

www.ademdemir.blogcu.com
ALÝ MISIR
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 36

« Yantla #2 : 03 Haziran 2010 - 09:13:43 »

siteyi ancak keþfediyorum. bana hþgeldin demiþtiniz ama yanýtlamayý ancak öðrendim. . ilgi ve alakanýza teþekkür ederim. bugün bir kez daha dr uma gideceðim. yine bir þey olmazsa verdiðiniz isimlerden yola çýkýp tedavime devam edeceðim. yardýmlarýnýz için minnettarým.
þifalý saðlýklý günler bizlerin olsun sevgili ms li dostlarým...

saygýlarýmla

HER YENÝ GÜN YENÝ BÝR UMUT...
UMUT OLDUKÇA VAR OLMAK GÜZEL
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

19 Kasm 2020 - 14:19:51