Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

sigorta ve iðneler hakkýnda birkaç soru
14 Mays 2024 - 12:48:01 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: sigorta ve iðneler hakkýnda birkaç soru  (Okunma Says 4098 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« : 31 Ocak 2008 - 22:34:36 »

þu aralar her ne kadar polyannayý oynasamda, gülsemde kendimi kandýrsamda, gerçeklerden kaçýlmýyor... iþyerimizde ana þirkete baðlý þirketlerden birinden yine ana þirkete baðlý baþka bir þirkete geçiþimiz yapýlmýþ... bunun için þikayettede bulunuldu ve dün birisi geldi güya inceleme için... aralýk 2007de sigortadan çýkýþýmýz yapýlmýþ... yeni þirkete geçiþde bizlere haber vermek yok, dedikolularla öðreniyoruz...

þuan kafam epeyce karýþýk... ms yetmez gibi birde bu çýktý... öncelikle sormak istediðim ben mart ayýnda ayný yerde devam edersem, giriþ çýkýþa raðmen betaferonlarýmý alabilir miyim? ikinci sorumsa sizce böylesi bir yerde çalýþmayý sürdürmelimiyim? üçüncü ve belki en önemlisi varsayalým çalýþmadým ve tamamen çýktým, yeni bir iþ bulabilirmiyim dersiniz? engelli olduðumuda kabullenmeli ve rapor almaya çalýþmalýyým sizlerce?

kusura bakmayýn, kafam epeyce karýþtý...
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 01 ubat 2008 - 20:12:03 »

Sevgili hikmet evet haklsýn kafan gercekten iyice karýþmýþ belli.Benim bilgim yok ama matýklý düþünerek hareket et bence,Rabbim yar ve yardýmcýn olsun Ýnþallah biran önce kafanda ki soru iþaretleri yok olur.
Yardým etmek isterdim dua etmekten baþka biþey yapamýyorum.
Ýnþallah herþey istediðin gibi olur.
Dua ile...
Saðlýcakla tebessümle kal...
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 01 ubat 2008 - 20:50:10 »

teþekkürler Ceren, dualarýn yeter... gerisini bakalým hayýrlýsý olsun...
« Son Dzenleme: 01 ubat 2008 - 20:51:58 Gnderen: hikmet » Logged
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #3 : 01 ubat 2008 - 22:12:36 »

Sevgili Hikmet üzülmene gerek yok.Sizin haberiniz olmadan giriþ çýkýþ yapýlmýþ.Ama sigorta iþlemleriniz devam ettirilmiþ sonuçta.Ýlaçlarýný almanda problem çýkmaz.Sadece primlerinin ödenip ödenmediðini kontrol et.Allah yardým etsin.Sevgiler...
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 02 ubat 2008 - 17:37:58 »

teþekkürler Hazan, ilk biraz sýkýntý yaptým, ama çalýþmaya devam ediyorum herþeye raðmen...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

03 Mays 2018 - 02:46:10