Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
MS HASTALIGININ YENI CAP TEDAVISI VE SIKCA SORULAN SORULAR (YENI)
17 Mays 2024 - 18:04:34 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: MS HASTALIGININ YENI CAP TEDAVISI VE SIKCA SORULAN SORULAR (YENI)  (Okunma Says 26363 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #15 : 22 ubat 2009 - 17:05:26 »

izmirli.arkadaþlarým.var.dernegede.sýkca.gidenlerden.hiç.duymadým
msi.yenen.birinin.oldugunu.anlatmadýlar.yani.siz.eminmisiniz.sema.haným
çýkýp.kendi.neden.anlatmýyo.nasýl.yenmiþ.önerileri.nedir.yendiyse.paylaþmalý
bence

betaselo
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #16 : 26 Mart 2009 - 14:28:59 »

Evet arkadaþlar, Zümrüt arkadaþýmýzýn dediði gibi neden hiç kimse çýkýp iþte ben burdayým, bu tedavi sayesinde þu durumdan bu duruma geldim diyemiyor. Böyle olunca da doðal olarak insanlar 3 tane antibiyotiði ayný anda kullanmak istemez!!!  Lütfen eðer böyle bir þey varsa Türkiye'de, bizleri daha çok bilgilendirirlerse sevinirim. Bütün MS hastalarýna  ve diðer hastalara Allah'tan þifa diliyorum. Ýnþallah bu tedavilerden birisi hastalara iyi gelir de insanlar hayatlarýný saðlýklý bir þekilde idame ettirebilirler....
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

10 Austos 2021 - 05:35:41