Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Ýnadýna...
10 Mays 2024 - 10:14:02 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2 3   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Ýnadýna...  (Okunma Says 21004 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
carpenoctem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 42

« : 26 Eyll 2007 - 21:08:22 »

Hayat bazen inadýna yaþanmalý...
Engeller önünüze dikilip yolunuzu kapatmaya baþladýðýnda karar vermeliyiz...
Ya engeller nedeniyle yolumuzu deðiþtireceðiz, farklý yönlere doðru yol alacaðýz, ya da o engellere týrmanýp "inadýna" o engelleri aþmak, inadýna yaþamak için uðraþ vereceðiz...

MS benim en çok sað bacaðýmý etkiliyor... Sað alt ekstremitemde þu anki durum silik parazi... Yazýn ise baston olmadan evden çýkmaya cesaret bile edemeyeceðim kas güçsüzlüðü yaþadým...

Lisans eðitimimden sonra akademisyenliðe karar verdim... Önümde iki seçenek vardý... Ya laboratuvar ortamýnda çalýþmalar yapacaktým ya da doða ile iç içe bir branþ seçecektim... Doða ile iç içe bir branþ seçmeye karar verdim hem de biyolojinin daðcýlýðý olarak nitelendirilen tohumsuz bitkiler sistematiðini...

Bu branþda uzmanlaþmak için daðlara týrmanmak, ormanda yeni türler aramak, var olan türleri tespit etmek ve kayýtlara geçirmek gerekiyor... Kýsaca bu alanda en sarp daðlara týrmanmadýðýn, kimsenin ulaþamadýðý kayalarýn arkasýndaki karayosunlarýný, mantarlarý bulamadýðýn sürece baþarýlý olma þansýn yok...

Düþündüm ve kararýmý verdim... Zamanýmý laboratuvar'da geçirmek yerine doðayý seçtim... Bacaðým tutmazsa bastonumla, o da olmazsa sürünerek bu iþi baþaracaðým dedim...

Ve cumartesi günü ilk profesyonel arazime çýkýyorum... 4 kiþilik bir ekiple 3 gün boyunca Ilgaz daðýný inceleyeceðiz... Þu anda bacaðým sorumluluðunu bilir þekilde en sorunsuz günlerini yaþatýyor. Ve hayat her zamankinden daha keyifli... Hayat inadýna yaþadýkça güzel...

« Son Dzenleme: 26 Eyll 2007 - 21:23:06 Gnderen: carpenoctem » Logged
hikmet
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 777

« Yantla #1 : 26 Eyll 2007 - 21:39:14 »

yaþa kardeþim, bazen inadýna bazen severe.k yolun açýk olsun, sadece yazýlarýndan biraz tanýyorum seni ama inan harika birisin sen... yolun açýk olsun, Allah yardýmcýn olsun...
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #2 : 26 Eyll 2007 - 21:56:53 »

arkadaþým bu azminle ms seni asla yýkamaz emin ol..biliyomusun bende biyolojý mezunuyum ama senýn kadar cesur olamadým ve ms ten korktum çalýsmýyorum þuan.rabbým yolunu açýk etsin caným arkadasým baþarýlar senin olsun tebrýk ederým bu bölümde yükseldiðin için....
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #3 : 26 Eyll 2007 - 22:00:06 »

Azmin acmadýðý kapý yoktur, arkadaþým kendine dikkat et.inatlýk bazen insanýn hedefindekinin de ötesine götürüyor,bu yolda ki hedefin acýk þansýn bol olsun. 

saðlýcakla tebessümle kal...
yasoo06
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 335

« Yantla #4 : 27 Eyll 2007 - 17:02:44 »

TEBRÝKLER KEREM... HELAL OLSUN SANA.... DAÐLARDA DÝKKATLÝ OL... KURDA KUÞA YEM OLMA... ÝYÝ DÝLEKLERÝM SENÝNLE.... KOÞ  KÝM TUTAR SENÝ...
dadaylý
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 132

« Yantla #5 : 27 Eyll 2007 - 23:43:58 »

azimli arkadaþým demek benim memleketimin doðasýný havasýný soluyacaksýn içine iyice çek emi o temiz havasýný sana þifa olur inþallah .okadar seviyorumki ýlgaz daðýný 2. bebeðimin adýnýda ýlgaz koyacaðým......kendine dikkat et haaaaaa TAÞDA DÜÞEBÜLÜ AYUDA ÇIKABÜLÜ.......
gökçe
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #6 : 28 Eyll 2007 - 01:36:01 »

Hayat bazen inadýna yaþanmalý...
Hayat inadýna yaþadýkça güzel...

Keremle birebir sohbet eden bir inasan olarak ( Bakýnýz. ankara buluþmasý   ) onun gözlerindeki o azmi ,o inancý ve o güzelliði gördüm..Eminim  zaten ,bunu tersi bile olamaz .."hayatýn tersine gideceðim..ne var ki bunda diye biliyor"..ayný ýþýk ,Iþýl ýn sözlerindeydi zaten ayrýca

Ýyiki varsýnýz ,sizlerden çok olduðu sürece umut asla tükenmeyecek ...

Hayatý inadýna yaþaman ve inadýna yaþadýðýn hayatýn bütün güzellikleri sunmasý dileði ile ..

Sevgi ile kal ..

Hepiniz..

Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #7 : 28 Eyll 2007 - 01:39:56 »

Basarýlar arkadasým. secýmlerýnýn mutluluk getirmesi dileðimle. hep böyle kal..
kendine dikkat et haaaaaa TAÞDA DÜÞEBÜLÜ AYUDA ÇIKABÜLÜ.......
  Kahkaha
ozlemd
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 67

« Yantla #8 : 28 Eyll 2007 - 16:24:25 »

merhaba ne guzel bir karar almýþsýn sana aldýðýn kararda boþl þans ve baþarýlar dilerim. Ilgaz daðlarýna gidiyorsun demek bizim memleket dir orasý benim yerimede daðlardaki güzel havayý içine çekip doðanýn güzelliðini yaþarmýsýn.
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #9 : 28 Eyll 2007 - 19:37:40 »

Sevgili Kerem azmine hayran kaldým gerçekten.Verdiðin kararda inþallah baþarýlý olursun ve içinden gelen o ses seni daha iyiye götürür.Þifanýn ne zaman ve nereden geleceði hiç belli olmaz.Bu mutluluðun ve moralin sayesinde daha güzel günlere.Sevgi ve saðlýkla kal :)Verdiðin kararlarda þimdiden baþarýlar dilerim...
carpenoctem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 29 Eyll 2007 - 00:36:44 »

Merhabalar arkadaþlar,

Desteðiniz için teþekkür ederim... Bavulumu hazýrladým, duþumu aldým birazdan yatacaðým, sabah da abbas yolcu. Fotoðraf makinam yanýmda olacak, sizin için güzel kareler yakalamaya çalýþacaðým. Mutlulukla kalýn.

Kerem
carpenoctem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 01 Ekim 2007 - 03:10:30 »

Selamlar arkadaþlar. Bir gün erken döndük. Ancak iþimizi tamamlamýþtýk. Maalesef kuraklýk nedeniyle orman ekosistemi can çekiþiyordu, dolayýsýyla da çok fazla tür yoktu. 1 ay kadar sonra yeniden Ilgaz daðýna incelemeye gideceðiz, umarýz o zaman durum daha iyi olur.

Keçi gibi týrmandým her yere En ufak bir sorun yaþamadým. Yorulunca acaba sorun yaþarmýyým diye endiþe duydum, ancak bünyem sorumluluðunu bildi ve beni yarý yolda býrakmadý

Size bir kaç kare

xyzaltun
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 13

« Yantla #12 : 01 Ekim 2007 - 09:53:03 »

çok harika devam...
incitanem
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« Yantla #13 : 05 Ekim 2007 - 16:39:24 »

resimler çok güzel kerem,oranýn tertemiz havasýný alýpta kötü olmak mümkünmü,sende gayet iyi görünüyorsun,seçtiðin hedefte baþarýlý olman dileðiyle,azmin elinden hiçbirþey kurtulmaz bu yolda ilerle eminim kazanan sen olacaksýn,saðlýcakla ve sevgiyle kal........
ASLIM
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 11

« Yantla #14 : 06 Ekim 2007 - 20:13:51 »

aranýza yeni katýlan eski bir ms hastasý olarak size imrendim. tebrik ediyorum bu azim ve kararlýlýk sizde oldukça ms yanýnýzda barýnamaz baþarýlarýnýzýn devamýný dilerim
Sayfa: [1] 2 3   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Nisan 2018 - 07:03:46