Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Anadolu Buðdayý Ms Hastalýðýný Önler mi ?
03 Mays 2024 - 23:46:10 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Anadolu Buðdayý Ms Hastalýðýný Önler mi ?  (Okunma Says 11433 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
oLdciTy
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« : 16 Haziran 2009 - 00:30:11 »

Deneyen arkadaþlar varsa yorumlarýnýzý Bekliyorum Lütfen diðer arkadaþlarýmýzýda bu konuda aydýnlatýrsanýz sevinirim.Bazý aLýnrtýLar aþaðýdadýr.

Ýbrahim Saraçoðlu MS hastalýðý önleyici Anadolu buðdayý kürü
MS hastalarý ve MS’e karþý önleyici olan bitki genetiði ile oynanmamýþ, ebter olmayan.kýsýrlaþtýrýlmamýþ Anadolu buðdayýdýr.

Yarým litre suya bir avuç buðday atýlýr ve 6-7 dakika haþlanýr.

Daha sonra ýlýmaya býrakýp yarýsýný sabah kahvaltýsýndan sonra diðer yarýsýný da öðlen aç karnýna içeceksiniz..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
anadolu buðdayý dediði genetiði deðiþmemiþ veya ithal olmayan eski sistem tarým ürünüdür.Bu ürün kimi türlerde 1e 10 kimi türlerdede 1e 30 veren buðdaydýr.Bu anadolu buðdayý az verir ama orjinaldir.Rengi Altýn sarýsýdýr.Bundan 20 sene öncesine kadar bölgeleriimizde ekilen bir buðday türüdür.Bunuda anadolunun geliþmemiþ bazý ilçerinde ticaretle uðraþmayan kendi ektiðiyle yetinen insanlar bu ürünü kullanýr.Bunuda geliþmemiþ ilçelerde veya köylerde bulabilirsiniz..
--------------------------------------------------------------------------------------------------------

ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #1 : 26 Haziran 2009 - 16:50:28 »

Bakalým yarýn denemeye baþlayacaðým eðer bir deðiþiklik olursa bilgi veririm.  Aslýnda gerçeði söylemek gerekirse pek inanmýyorum ama, arkadaþým inanmýþ ve göndermiþ.
ZUMRUT
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 12353

« Yantla #2 : 06 Temmuz 2009 - 13:55:14 »

hastalýgý önlemezde kendini daha kuvvetli hissediyorsun ben kullanýyorum 7 aydýr

iyimser
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 932

« Yantla #3 : 06 Temmuz 2009 - 17:36:32 »

kilo problemi yaratmýyormu... buðday yani

ömür dediðin üç gündür,dün geldi geçti,yarýn meçhuldur,o halde ömür bir gün oda bu gündür.
maralsu
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #4 : 29 Eyll 2009 - 19:54:32 »

bircok yerden duydum yaklaþýk ms oldugumu ögrendigimden berei iciyorum heralde 1 cuval bitirdim2. ye baþlasdým ms i önlermi hic sanmýyorum bir iþe yarayýp yaramadýgýnýda bilmiyorum ama su niyetine icmeye sdevam ediyorum bu arada jhas anadolulu olduum icin bugday suyununda hasýný hasýnuý iciyorum emin olun
isem(YILKI)
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 103

« Yantla #5 : 09 Kasm 2009 - 12:06:23 »

ben uzun zmndýr kullanýorum hastalýk üzerinde bi etkisi yoq sdc biraz daha güçlü hissediosun o kdr bi zararý yoq kullanýn gitsin =)

yok
bülent
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 117

« Yantla #6 : 09 Kasm 2009 - 14:18:19 »

Böyle þeylere bazen ara vermekte fayda olabilir baðýrsak folaronýzý bozabilirler özellikle soðan suyu....
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #7 : 14 Kasm 2009 - 21:57:18 »

Bence eðer ki inanarak þifa niyetine kullanýlýyorsa mutlaka bir faydasý olur.
Ben ara sýra yiyorum suyunu iciyorum,hep þifa niyetine diye.
Rabbim niyetimi biliyor 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

16 Nisan 2024 - 05:28:48