Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
akupunkturla ms tedavisi
03 Mays 2024 - 22:39:50 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: akupunkturla ms tedavisi  (Okunma Says 13745 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
dr sla
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 18 Mart 2009 - 12:39:16 »

sevgili arkadaþlar;ben bir klinik biyokimya ve akupunktur uzmanýyým ve türk literatüründe en geniþ akupunktur kitabýnýn yazarýyým.bir diþ hekimi arkadaþýn ricasý üzerine bir tanýdýk için,bir ms tedavi programý geliþtirdim ve 9 kiþiye uyguladým.7 si çok fayda gördü,yürüme ve görme bozukluklarý düzeldi,ilk seanstan itibaren iyileþme baþladý,hatta ilk hastam seans bittiðnde baðýrdý:Allahým görüyorum,görüyorum,anne ayak parmaðým oynuyor diye.sadece bir hastamýn yürümesi 4.seansta oldu.bir hastam az fayda gördü,birisi de ilk seansta fayda görmedi ve býraktý.balýkesirden gelen bir hastam 4 seans yaptýrdý,b,ir sene sonra aradýðýmda bursa týptan prof.dr.zarifoðlunun hastalýðýn durduðunu söylemiþ olduðunu bana nakletti.Ortalýk þarlatanlarla dolu,bana inanmakta güçlük çekebilirsiniz.bunun için ilk seansta sizden çok cüzi bir para isteyeceðim (70 tl) ilk seansta fayda görürseniz devam edersiniz,bir seans 150 ytl, bir seans iki saat sürüyor,sýrt,bel,bacak ve ense ve kafada birçok nokta acýtmayan akup,iðneleri ile iðneleyip,bir saat süreyle elektroakupunktur cihazýna baðlýyorum iðneleri,vücudu acýtmayacak hafif elektriksel uyarý oluyor akup.noktalarýndan.sonra iðneleri çýkarýyorum,hiçbir kötüyan etki olmuyor. toplam 10 seansa kadar yolu var. bazý arkadaþlar daha önce akup.yaptýrdýklarýný fayda görmediklerini söylüyor, benim programým bana özeldir,çinlilerin bile yaptýðýný sanmýyorum.çünkü çin ve amerikan ve alman kitaplarýnda  ms tedavisi yaptýklarýna dair bir kayýt görmedim bazý hocalara haber verdim ama malesef ilgilenmedilerbiyokimyacý olduðum için hastalarla direkt temasým yok,insanlarýn haberi olmuyordu ama artýk internet var ilgilenenlere duyurulur.dr semih
ÖZNUR
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 236

« Yantla #1 : 22 Mart 2009 - 00:04:21 »

Merhaba
Güzel þeyler yazmýþsýnýz ama size nasýl ulaþabilirim bilgi verirseniz sevinirim.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 22 Mart 2009 - 14:49:43 »

Peki o 2 kiþide niye sonuc alýnamadý.O iyi sonuc alan ms hastalarýyla gorusmemýz mumkunmu? ne durumdalardý ne duruma geldýler ?bu olumlu sonuc alan hastalar kac yýllýk ms hastalarýydý?
dr sla
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #3 : 24 Mart 2009 - 15:35:48 »

oslem haným sualinizin cevabý hem çok uzun  hem de sizin için yine de ikna edici olacaðýný sanmýyorum.siz neredesiniz bilmiyorum ama ben istanbul kadýköy maltepe ilçesinde süreyyapaþa göðüs hast.hastanesindeyim,biyokimya uzmanýyým,bir gün gelirseniz önceden haber vermeniz þartýyla,ben de 17 yýllýk bir süreye yayýlan bu ms tatbikatýmýn kayýtlarýný getiririm ve beraber inceleriz,hastalarýmýn telefonlarýný veririm,hatta yanýmda tel açýp konuþursunuz.sanýrým en doðrusu bu olur,ben yalancý deðilim,hastalarýmýn seans seans tedavileri ve hastalarýn ifadesiyle sonuçlarý defterlerimde kayýtlýdýr.iyi günler dilerim
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #4 : 24 Mart 2009 - 15:40:24 »

hayýr ben burda yazdým aklýma takýlanlarýký dýger uyelerde okusun onlarýnda kafalarýnda bu sorular olabýlýr cunku.Sahsýnýza karsý býr tutum degl bu bunu daha oncede soylemýstým sýze ,býzede hakverýn .
BuaKaW_PRaMuK
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 2496

« Yantla #5 : 25 Mart 2009 - 03:44:36 »

Valla ben sahsým adýna inanmadým...diðer arkadaslar ne düþünür bilmem...9 hastada 7 kiþiyi iyileþtirdiðinizi sölüorsunuz matematik hesapta % 80 lik bir baþarýdan bahsediyorsunuz...madem öle neden sizi hiçbir kurum yada kuruluþ aramadý...neden yazýlý ve görsel basýnda boy göstermediniz....neyse...kýsaca yazýp cýkayým...detaylara girip tartýsma yaratmak istemiyorum...sonucta buraya gelmiþsiniz bi paylasým yapmýssýnýz...
 beným masallara hýkayelere karným artýk yeterince doydu...bana kesin olarak SOMUT delillerle bunu ispatlayýn ms i iyileþtirdiðinizi 150 deðil 1500 lira vereyim seans basýna...

Ve son olarakta Özlem arkadasýmýn sorusuna yanýt olarakta demýssýnýzký sualýnýzýn cvb ý cok uzun ve ikna edici olacagýný sanmýyorum demiþsiniz...
    Çok uzun kýsmý için bizim vaktimiz bol okuyabiliriz...siz bilgileri bizimle paylasýn yeter....
    Ýkinci olarakta madem ikna edici deðil ikna edemeyeceginizi sölüyorsunuz size nasýl inanabiliriz...önce bizi buna ikna edin sonra bu konuyu tekrar ele alalým....

BeN SeNiNLe ToPRaÐa GiReRiM DiYeNLeRi ÇoK GöRDüM!!!BeN öYLe DiYeNLeRi ToPRaÐa HeP YaLNýZ GöMDüM!!!
seheryelii
Ziyareti
« Yantla #6 : 28 Mart 2009 - 19:39:11 »

VALLA HERKES BÝÞÝY SÖYLÜYO AMA ORTADA SOMUT OLARAK BÝÞÝY YOK.DENÝZE DÜÞEN YILANA SARILIRMIÞ MÝSALÝ BÝZDE NERDE BÝ UMUT VAR ONUN PEÞÝNE GÝDÝYORUZ.MADEM BÖYLE BÝ TEDAVÝ METODUNUZ VAR ÝYÝLEÞTÝRDÝÐÝNÝZ BÝ HASTANIZIN TELÝNÝ BÝZE VEREBÝLÝRMÝSÝNÝZ..ALLAH RIZASI ÝÇÝN ... :)BÝZDE SÝZE DUA EDERÝZ.VE BÝZDE GELÝP SÝZE TEDAVÝ OLURUZ.
aygul
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 98

« Yantla #7 : 28 Mart 2009 - 23:57:14 »

merhaba;
bilmiyorum sizlere faydasý olur mu?fakat ben böyle bir tedavi oldum,sonucunda ruh saglýgým bozuldu
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #8 : 29 Mart 2009 - 17:01:09 »

mrb.lar...arkadaþlar ben bu tedavi þeklini safiye soyman ýn oðlunada uygulanmýþ bi ara die duydum...hatta safiye soyman bi tv programýnda söledi...ms te titremeler çok olduðu zaman o bahsettiðiniz elektro þok gibi dirki mutlaka safiye soyman dediki,onu harun un baþ çevresine takýnca kendi baþýna titremeler olmadan yemeðini yiyebiliyordu...ama çok bi açýklamada bulunmadý,neden çýkardýklarýný falan hiç detaylý bi þekilde anlatmadý,burada bahsedilen o mu acaba....
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #9 : 29 Mart 2009 - 17:14:12 »

Safiye soymanýn oðluna titremeler için beyin pili takýldý bu bahsedilen tedavi deðil o Pýnar.
nisa
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 734

« Yantla #10 : 29 Mart 2009 - 21:42:12 »

hýmm tamam iþte aklýma gelmemiþti özlem cim...doðru o beyin pilinden bahsetmiþti;-)
fatih
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 155

« Yantla #11 : 11 Austos 2009 - 23:23:45 »

ben bir tedavi yapýp ondada iddiayý isen ismimi sýfatýmý cok net kalýn harflerle yazardým ama ben isminizi göremedim nerde veya sýfatýnýzý ben fizyoterapistim refleksoloji biliyorum 10 hastadan 8 ine faydam dokunur desem ne degisir bilimsel bir gercek olmadýktan sonra iyi niyetiniz için teþekkürler ama hepimiz gercek ve kesin seyler bekliyoruz artýk
Fato$
Ziyareti
« Yantla #12 : 17 Austos 2009 - 15:54:45 »

laz53
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #13 : 29 Mays 2010 - 23:13:27 »

Kahkaha
hapsetme
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1214

« Yantla #14 : 30 Mays 2010 - 10:06:37 »

reklamlarý izlediniz ...

Mslidostlar facebook
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Ekim 2021 - 09:50:26