Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bi bakarmýsýnýz

bi bakarmýsýnýz

(1/1)

@rzu:
Merhaba arkadaþlar ben daha 3 haftalýk ms li olduðum için vucudumun her uyarýsný atak sanýyorum.3 gündür baþým aðrýyor ama çok az ve ara ara aðrý kesici alýnca geçiryor bu atak olabilirmi ve biþey daha var ben ilk ataðýmý aþýrý baþ dönmesi ve mide bulantýlarý ile geçirdim daha yeni oldu gerçi ama (yeni dediðim 3 hafta) sanki hala daha baþým ve midem bir tuhaf gibi geliyor bu normalmi.Herkesin ms kendine özgü biliyorum ama en azýndan benden tecrübeli arkadaþlar bana fikir verebilir diye düþündüm teþekkür ederim.

ilhan:
sevgili arzu ms ataklarýnýn çoðu baþ dönmesi ve denge kaybýyla olur benimde öyle olmuþtu benim öyle olduðu için deðil genelde olduðu için dedim þimdiki yaþadýðýnýn atak olduðunu sanmam takýlma buna derim ben mevsimi düþün saðlýklý olan bile baþ aðrýsý çekiyor bunu hasta olmadan yaþadýðýn hayatla karþýlaþtýr belki bizim demelerimiz seni fikir olarak tatmin etmeyebilir:)sevgiyle

oslem:
  evet arzu baþ aðrýsýna bencede takýlma bu gýbý genel sýkayetlerý ms e baglamamak lazým dýye dusunuyorum . kimin  hiç baþý agrýmýyo ký :)

@rzu:
Sanýrým haklýsýnýz arkadaþlar teþekkür ederim  :)

Navigasyon

[0] Mesajlar