Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bi bakarmısınız

bi bakarmısınız

(1/1)

@rzu:
Merhaba arkadaşlar ben daha 3 haftalık ms li olduğum için vucudumun her uyarısnı atak sanıyorum.3 gündür başım ağrıyor ama çok az ve ara ara ağrı kesici alınca geçiryor bu atak olabilirmi ve bişey daha var ben ilk atağımı aşırı baş dönmesi ve mide bulantıları ile geçirdim daha yeni oldu gerçi ama (yeni dediğim 3 hafta) sanki hala daha başım ve midem bir tuhaf gibi geliyor bu normalmi.Herkesin ms kendine özgü biliyorum ama en azından benden tecrübeli arkadaşlar bana fikir verebilir diye düşündüm teşekkür ederim.

ilhan:
sevgili arzu ms ataklarının çoğu baş dönmesi ve denge kaybıyla olur benimde öyle olmuştu benim öyle olduğu için değil genelde olduğu için dedim şimdiki yaşadığının atak olduğunu sanmam takılma buna derim ben mevsimi düşün sağlıklı olan bile baş ağrısı çekiyor bunu hasta olmadan yaşadığın hayatla karşılaştır belki bizim demelerimiz seni fikir olarak tatmin etmeyebilir:)sevgiyle

oslem:
  evet arzu baş ağrısına bencede takılma bu gıbı genel sıkayetlerı ms e baglamamak lazım dıye dusunuyorum . kimin  hiç başı agrımıyo kı :)

@rzu:
Sanırım haklısınız arkadaşlar teşekkür ederim  :)

Navigasyon

[0] Mesajlar