Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
bi bakarmýsýnýz
25 Nisan 2024 - 07:37:57 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: bi bakarmýsýnýz  (Okunma Says 7390 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 22 Nisan 2007 - 12:54:22 »

Merhaba arkadaþlar ben daha 3 haftalýk ms li olduðum için vucudumun her uyarýsný atak sanýyorum.3 gündür baþým aðrýyor ama çok az ve ara ara aðrý kesici alýnca geçiryor bu atak olabilirmi ve biþey daha var ben ilk ataðýmý aþýrý baþ dönmesi ve mide bulantýlarý ile geçirdim daha yeni oldu gerçi ama (yeni dediðim 3 hafta) sanki hala daha baþým ve midem bir tuhaf gibi geliyor bu normalmi.Herkesin ms kendine özgü biliyorum ama en azýndan benden tecrübeli arkadaþlar bana fikir verebilir diye düþündüm teþekkür ederim.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ilhan
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 800

demir tava geldi kömür akýl baþa geldi ömür bitti

« Yantla #1 : 22 Nisan 2007 - 13:50:10 »

sevgili arzu ms ataklarýnýn çoðu baþ dönmesi ve denge kaybýyla olur benimde öyle olmuþtu benim öyle olduðu için deðil genelde olduðu için dedim þimdiki yaþadýðýnýn atak olduðunu sanmam takýlma buna derim ben mevsimi düþün saðlýklý olan bile baþ aðrýsý çekiyor bunu hasta olmadan yaþadýðýn hayatla karþýlaþtýr belki bizim demelerimiz seni fikir olarak tatmin etmeyebilir:)sevgiyle
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 22 Nisan 2007 - 13:55:53 »

evet arzu baþ aðrýsýna bencede takýlma bu gýbý genel sýkayetlerý ms e baglamamak lazým dýye dusunuyorum . kimin  hiç baþý agrýmýyo ký
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #3 : 22 Nisan 2007 - 14:12:53 »

Sanýrým haklýsýnýz arkadaþlar teþekkür ederim 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

04 Kasm 2020 - 17:44:51