Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Benim hikayemm:)
29 Nisan 2024 - 13:48:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Benim hikayemm:)  (Okunma Says 6233 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ozcanunal21
Ziyareti
« : 28 Temmuz 2007 - 01:52:58 »

Merhaba . arkadaþalr... Ben bu sene 11. yýlýmý kutluyorum.. Tam koskoca 11 yýl..Ýlk yakalandýðýmda dedim iþte bi 5 -10 sene daha Saðlam olarak hayatýmý yaþýyayým.ondan sonra ip nerede kopacaksa kopsun..ama. þimdide istemiyorum..hayat her zaman her yaþta. ve bütün olumsuzllukara raðmen çok güzel... hayata 4 elimle sarýlýyorum ve sarýlmaya devam edece..
   Benim ilk tanýþmam Ms le 97  yýlýnýn sonlarýnda  diplomamý almaya yakýn bi tarihte gerçekleþti..ilk defa adýný duyduðum bir hastalýkla tanýþtým ve yakamdan hiç ayrýlamaycaðýný öðrendim.. tabi bunun olumsuzluklarýný .. depresyon, sinirlilik, hissizlik , antisosyallýk gibi bi sürü ceremesini gördüm..ama "buraya kadar" dedim ve kendimi toparlamaya baþladým..hayat devam ediyor diyerek bi okul daha  kazandým ve bi 5 yýl daha hem bunalýmlarýmýn kýrýntýlarýndan kurtulmaya çalýþtým hem unutkanlýklarýmla savaþtým.. .
   Bu 8 senedir  beteferon kullanýyorumm..
arkadaþlar aslýnda anlatýlacak çok þey var ama uykuda var... ben uyumaya gidiyorum

hepniz allaha emanet olus Kahkaha
sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #1 : 28 Temmuz 2007 - 18:46:53 »

merhaba arkadaþým,yazýný þimdi okudum.11 yýl MS'le içiçe olup hayata baðlý kalman çok güzel umarým hep böyle hayat dolu olursun.yalnýz þuan saðlýðýn nasýl bu konuda açýklama yaparsan sevinirtim.eðer sen istersen tabiki....
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #2 : 31 Temmuz 2007 - 10:39:50 »

geçmiþ olsun özcan

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 ubat 2019 - 19:31:40