Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
baþaramadým :(
29 Nisan 2024 - 10:18:22 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: baþaramadým :(  (Okunma Says 8677 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 20 Temmuz 2007 - 20:00:24 »

arkadaþlar hani size sigarayý býraktýðý söylemiþtim ya baþaramadým günde 1 tane içtiðim sigara 10 a çýktý  ne kadar iradesiz ne kadar kontrolsüz bi insaným ben ya  bu kaçýncý giriþimim ve kaçýncý baþarýsýzlýðým hatýrlamýyorum...

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
ceren
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 1055

« Yantla #1 : 20 Temmuz 2007 - 21:15:45 »

Arzucum ne diyeyim ki kelin ilacý  olsa baþýna sürerdi
caným keþke baþarsaydýn temennimiz bu gönde idi ama saðlýk olsun böyle mutlu oluyorsan vazgecme  ;)tabiki þaka biraz daha gayret etmeye calýþ inþ.. býrakýrsýn dualarým seninle 

sevgi ile kal
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #2 : 20 Temmuz 2007 - 22:37:27 »

caným benim inþallah.en iyi biraz erteliyim cerencim 

Under_Attack
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 2278

« Yantla #3 : 21 Temmuz 2007 - 11:47:06 »

bende kendime askerlikle ilgili plan cizdim bu konuda. Askerden sonra býrakcam.. alýnmazsam hemen býrkcam
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #4 : 21 Temmuz 2007 - 14:27:10 »

arzucum ama yaa olmadý þimdi býrakabilirdin sen güçlü bi kýzsýn ms hastalarýnýn hepsi güçlü zatenn tekrardan dene 

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Ugurbocegi
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 1195

« Yantla #5 : 21 Temmuz 2007 - 15:13:20 »

arzu bende çaðlaya katýlýyorum arkadaþým.Bencede yeniden dene yapabilirsin.sigarayý býrakmanýn zor olduðunu düþündüðün için býrakamadýn.Aslýnda çok kolay gerçekten beyinde bitirmen lazým olayý býraktýðýn zamanda öle günde bitane falan içme o þekilde býrakamazsýn zaten.Býraktýðýn zaman hiç içme yapabilirsin.
 Þöyle düþdün sigara senin hayatýndan ve sevdiklerinden  önemli deðil.Ýnanýyorum ki baþarabilirsin

saðlýkla kal (bunun için sigarayý býrakman lazým)  Kahkaha  Kahkaha  Kahkaha

Engin bence sende askerliði falan bekleme beklemenin ne anlamý var ki zaten.Hem askerdeyken bi masraftan kurtulursun Kahkaha Kahkaha kendimden biliyorum 
« Son Dzenleme: 21 Temmuz 2007 - 15:15:59 Gnderen: Ugurbocegi » Logged

Özür bir borç gibiydi en zor ödenen hali,kalbi hacize verdim oysa borçlu sendin...!
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #6 : 21 Temmuz 2007 - 20:26:53 »

arkadaþlar çok mahçupum size karþý bi de sanki býrakabilcekmiþ gibi ilan yapýyorum.neyse biraz daha beklemeliyim galiba 

civiler38
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 4

Mesaj Says: 1068

« Yantla #7 : 24 Temmuz 2007 - 20:55:50 »

keþke býrakabilseydin @rzu ama býrakamadýðýna göre canýn saolsun belki daha sonralarý býrakýrsýn.moral bozmak yok çalýþmaya dewam...

GOD WÝLL BE JUSTÝCE...
adora
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #8 : 24 Temmuz 2007 - 21:23:07 »

Kahkaha belkide böyle býraktým býrakamadým diyip moralini bozacaðýna içmen daha iyidir en azýndan sigara öldürür ms süründürür Kahkaha bu arada ben de içiyorum sigara oyuzden böyle yazdým umarým yanlýþ anlaþýlmaz
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

« Yantla #9 : 25 Temmuz 2007 - 10:23:03 »

yok adora yanlýþ anlamadým içenin halinden içen anlar diyim ben sana 

sonay
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 91

« Yantla #10 : 27 Temmuz 2007 - 01:49:51 »

merhaba arzu,yazýný þuan okuyabildim.sigaraya býrakamadýðýndan bahsetmiþin.esas olan sözde deðil beyninde.sen beynine býrakmak istediðini yazarsan sigarayý býrakýrsýn.aynen MS'te olduðu gibi...istemek ve yapmak-yani sen mutlu olmanýn güzelliklerini beynine yazarsan MS'e karþý daha dayanýklý olursun,hatta ''O''seni rahatsýz bile etmez.MS'le mücadelimizde nasýl daha saðlýklý olabiliriz diye çaba harcarken,sigara niye Ney  sigara içen diðer arkadaþlarýn býrakmasýný istiyorum.anladýðýn gibi ben sigara kullanmýyorum.belkide býrak demek benim için daha kolay,ama inan seni düþünüyorum.MS'siz  ve sigarasýz günlere merhaba diyelim hepbirlikte...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Austos 2018 - 19:30:53