Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
rapor almak bu kadar zormu
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 04:56:25 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: rapor almak bu kadar zormu  (Okunma Says 8022 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 19 Nisan 2007 - 16:20:55 »

Tam bir haftadýr uðraþýyorum randevu almak ve heyet raporu almak için.Bi yerden baþlasam içim gam yemeyecek bi hastaneye gittim kurul yok bi hastaneye gittim rebif yazmýyor delireceðim valla.En son burdan bi arkadaþým demesiyle firmayý aradým da bana hastane adý söylediler bakalým ordan hangi güne randevu alabileceðim.Arkadaþlar hasta olmak ne zor þey bu ülkede hasta deðilken hasta olursun valla.

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
aydoðan
Ziyareti
« Yantla #1 : 19 Nisan 2007 - 16:51:15 »

SEN YENÝSÝN GALÝBAA     Önce araþtýrma hst de rapor alacaksýn.  Sonra o raporun aslý ile beraber herhangi bir devlet hst ki NÖROLOJÝ hekiminde karneni yazdýrýp eczaneden ilaçlarý alacaksýn. Aslýnda zor deðil ama ZORLAÞTIRANLAR VAR .  sýrf gýcýklýk adýna. ALLAH hidayet versin
betül
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 21

« Yantla #2 : 19 Nisan 2007 - 16:53:07 »

merhaba arzu, sen hangi þehirdeydin? ben de rapor için çok uðraþmýþtým sonra haydarpaþa numunedeki doktorlar çok yardýmcý oldular. bir çok þeyi hýzlandýrdýlar. eðer yeri sana uygunsa orayý tavsiye ederim. istersen seninle gelip yardýmcý da olabilirim
aydoðan
Ziyareti
« Yantla #3 : 19 Nisan 2007 - 16:58:49 »

Hee  unutmadan öteki ülkelerde  dahada zor bu iþler . Bizim MEMLEKETÝMÝZE kurban olsunlar. Ýnsanlýktan nasibi kesilmiþ birkaç zýrtapoz için ülkeni aþaðýlama lütfen . Bu devlet bu millet olmasa ne yaparýz düþündünmü hiç caným kardeþim.
mergul
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 2

Mesaj Says: 38

« Yantla #4 : 19 Nisan 2007 - 17:23:16 »

Arkadaþlar bende istanbulda yaþýyorum anadolu yakasýnda Fatih Sultan Mehmet hastanesinde yani eski adýyla ptt hastansesinde bu rapor olayý çook kolay olarak alýna bilir sanýrým. çünkü ben ordan çok rahat aldým belkide doktorum orda olmasýndan dolayý.

Rabbim hepimizin içine geniþ iman ve tevekkül etmemiz için sabýr wersin. inþaAllah bu sýkýntýlarýmýza gögüs gelme güzelliðini rabbim içimize werir.

ms'le de yaþanýr
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 Kasm 2021 - 20:54:11