Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Rutin doktor kontrolü kaç ayda bir gidiyorsunuz?
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
19 Mart 2024 - 11:18:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Rutin doktor kontrolü kaç ayda bir gidiyorsunuz?  (Okunma Says 8325 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Bennur05
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 22 Eyll 2021 - 01:59:44 »

Merhabalar bana MS tanýsý uyuþmalarým sonucu 4 ay önce kondu . Kortizon tedavisi sonrasý iyileþmem gerçekleþti.Þu an Rebif kullanýyorum. Bulunduðum ilde Ms ile ilgilenen herhangi bir doktor yok . Baþka bir ile gitmem gerekiyor. Doktorum Bana kontrol için tekrar MR çektirmem gerektiðini söyledi ama bunun ne zaman olduðunu belirtmedi . Siz kaç ayda bir doktor kontrolüne gidiyorsunuz 6 ay ya da 1 sene? Taný konduktan sonra ikinci bir MR ‘ý ne zaman çektirdiniz ? 🤷🏻♀
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 22 Eyll 2021 - 10:20:49 »

Merhaba, bunu daha çok dr takip ettiði ve deðerlendirdiði hastanýn durumuna göre söylüyor ama öncelikle hangi ildesiniz size sizi takip edebilecek bir dr bulmamýz lazým
Bennur05
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #2 : 22 Eyll 2021 - 23:19:40 »

Çok teþekkür ederim . Kars’tayým Erzurum’da Nuray Bilge hocaya gidiyorum. Kontrol için tam belirli bir zaman söylemedi o yüzden sizlere danýþmak istedim ☺
 Mesela hastalýðýma tam taný konmadýðý için Temmuz’da memleketime gittiðimde birde Samsun’daki Murat Terzi hocaya gittim. Mayýs’ta tekrar gel demiþti. Tabi öncelikli doktorum Erzurum’da
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Nisan 2023 - 06:23:12