Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Aþý olup atak geçiren var mý ?
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
19 Mart 2024 - 13:27:26 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Aþý olup atak geçiren var mý ?  (Okunma Says 10263 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Herþeygüzelolsun
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 05 Eyll 2021 - 16:26:35 »

Arkadaþlar merhaba  ben beslenmemi düzelterek bu hastalýðý  epey düzelttim hamdolsun. Fakat þu an aþý olma konusunda kararsýzým bu kadar düzelmiþken  aþýya vücudum tepki verir mi bilmiyorum ? Aþý olup atak geçiren ya da herhangi bir sorun yaþamadým diyen varsa bana yazsýn. Çok kararsýz kaldým.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 05 Eyll 2021 - 16:51:52 »

Çok haklýsýmýz bu tedirginlikte ancsk ben þimdiye kadar böyle bir durum duymadým . Yaptýðýnýz beslenme düzenlemelerini paylaþmsk ister misiniz ? Aklýnýzda bulunsun lütfen , Biz öðrenmek isteriz 😊
Herþeygüzelolsun
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #2 : 05 Eyll 2021 - 16:58:17 »

Ben þöyle kurtuldum. Sýfýr gluten sýfýr tahýl sýfýr süt Ürünleri vücuduma önce eliminasyon diyeti uyguladým sonra tek tek besinleri çýkardým þu an sadece organik et veya tavuk, balýk bol sebze yiyorum. Paketli gýda þekerli gýda asla yok. Meyve organik olursa yiyorum sadece o da çok az ve sadece sabah 1 adet. 2 öðün besleniyorum. Beslenme düzenini oturtmadan bu hastalýðým düzelmesi çok zor Thierry whals kitabýndaki adýmý uyguluyorum ama en aðýr olan adým son adýmý yani epey zor ama ataklarla uðraþmak daha zor emin olun. Þimdi normal hayatýndayým sosyal medya beslenme ile iyileþenlerle dolu. Gerçekten çaresiz deðilmiþ onu anladým.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 07 Eyll 2021 - 12:48:42 »

Çok iyi yapmýþsýnýz ve inþallah bu olumlu durumunuz böyle devam eder. ç ok sormuþ olmazsam ; Bu diyetten önce ms bakýmýndan ne durumdaydýnýz ve neler deðiþti?
coster
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #4 : 08 Eyll 2021 - 13:38:04 »

Ben 2 Sinovak birde Biontek oldum. Herhangi bir atak sebebi olmadý.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Austos 2023 - 01:27:54