Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Yeni atak mý
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
19 Mart 2024 - 14:02:54 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Yeni atak mý  (Okunma Says 9553 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Smile
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 04 Mays 2021 - 04:50:21 »

Merhabalar arkadalar.  Aranýza yeni katýldým.  Öncelike hepimize acil þifalar diliyorum.

2014 te ilk ataðýmý geçirdim.  Bu senenin bains kadar baþka atak geçirmemiþtim. Ocak ayýnda sol ayaðýmda baþlayan sonra bacaðýma ve sað ayaðýma yayýlan uyuþma karýncalanma yanma oldu.  Þehir deðiþtirdiðim için takibinde olduðum bir doktor yoktu. ayrýca iki küçük çocuðumu býrakýp bu pandemi döneminde doktora da gidemedim.  Bir buçuk iki ayýn sonunda yanma geçti karýncalanma ve uyuþmalar ara ara devam ediyordu.  Üç gündür yine sol bacaðýmda geceleri yanma baþladý. Gün içerisinde hissetmiyorum.  Gün içerisinde hissetmediðim için yeni atak deðildir diye düþünüyordum ama geçmeyince þimdi yeni bir atak mý diye korkuyorum.  Ne dersiniz arkadaþlar,  benzer bir durum yaþayan var mý?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 04 Mays 2021 - 12:48:02 »

Merhaba, geçmiþ olsun. hoþgeldiniz. Atak diyebilmemiz için 24 saat hiç geçmeden devam etmesi gerekiyor. Acaba yorgunluðunuz yada vucud ýsýnýzýn artmasý gibi durumlar yüzünden mi elirtileriniz bazen artýyor.Bir süre bunlara dikkat edip gözlemleyin lütfen kendinizi.
Smile
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #2 : 04 Mays 2021 - 19:24:10 »

Çok teþekkür ederim cevabýnýz için.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Mays 2023 - 21:58:49