Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Gözde saniye bile sürmeyen kararma ? ACÝL
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 23:45:54 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Gözde saniye bile sürmeyen kararma ? ACÝL  (Okunma Says 5020 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Güneþli günler
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« : 07 ubat 2020 - 10:21:21 »

Arkadaþlar dün kitap okuyordum gece lambasý ýþýðýnda saniye Bile sürmedi etraf karanlýk oldu sanki saniye bile deðil gece lambasý þarjlý bu gece lambasý ile mi alakalý benimle mi acaba? Saniye bile deðildi yani baya korktum açýkçasý göz kararmasý dedikleri böyle bir þey mi baþka da olmadý gündüz de yoktu sorun baþýna gelen anlayan varsa yazabilir mi ? Daha önce de aynýsýný yaþadým evdekilerde fark ettik ki o zaman elektrikte sorun var o gel git yapýyor þimdi þarjlý gece lambasý altýnda oldu uykuluydum o mu yaptý göz kapaklarým kapandý açýldý kitap okurken ya da ýþýk mý saniyelik oldu anlamadým ama saniyelik bile deðildi yaþadýðým durum ms mi yaptý yoksa ? Yaþayan oldu mu buna benzer bir þey ?
cihat özgan
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #1 : 12 ubat 2020 - 21:36:45 »

ms te geçici körlük olurda böyle bir þey hiç duymamýþtým ms ile alakalý olmayabilir üniversitede ms ile ilgilene bir doktor mutlaka vardýr ihmal etmeyin derim
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 13 ubat 2020 - 00:15:31 »

Bahsettiðiniz durumu genelde kýsacýk elektrik yada pilli lamba kullanýrken yaþamýþtým . Ms ten olsa o kadar kýsa sürmeyeceðini düþünüyorum . Tekrar oldu mu ?
Güneþli günler
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« Yantla #3 : 14 ubat 2020 - 23:27:14 »

Sanýrým elektrikten olmuþ olmadý benim de Özlem haným çok haklýsýnýz insan oralara bile takýyor kafayý bu hastalýðýn en kötü yaný bu bence
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

21 Mart 2024 - 02:01:08