___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
03 Temmuz 2020 - 23:55:42 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Gözde saniye bile sürmeyen kararma ? ACİL  (Okunma Sayısı 952 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
Güneşli günler
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« : 07 Şubat 2020 - 10:21:21 »

Arkadaşlar dün kitap okuyordum gece lambası ışığında saniye Bile sürmedi etraf karanlık oldu sanki saniye bile değil gece lambası şarjlı bu gece lambası ile mi alakalı benimle mi acaba? Saniye bile değildi yani baya korktum açıkçası göz kararması dedikleri böyle bir şey mi başka da olmadı gündüz de yoktu sorun başına gelen anlayan varsa yazabilir mi ? Daha önce de aynısını yaşadım evdekilerde fark ettik ki o zaman elektrikte sorun var o gel git yapıyor şimdi şarjlı gece lambası altında oldu uykuluydum o mu yaptı göz kapaklarım kapandı açıldı kitap okurken ya da ışık mı saniyelik oldu anlamadım ama saniyelik bile değildi yaşadığım durum ms mi yaptı yoksa ? Yaşayan oldu mu buna benzer bir şey ?
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 12 Şubat 2020 - 21:36:45 »

ms te geçici körlük olurda böyle bir şey hiç duymamıştım ms ile alakalı olmayabilir üniversitede ms ile ilgilene bir doktor mutlaka vardır ihmal etmeyin derim
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #2 : 13 Şubat 2020 - 00:15:31 »

Bahsettiğiniz durumu genelde kısacık elektrik yada pilli lamba kullanırken yaşamıştım . Ms ten olsa o kadar kısa sürmeyeceğini düşünüyorum . Tekrar oldu mu ?
Güneşli günler
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #3 : 14 Şubat 2020 - 23:27:14 »

Sanırım elektrikten olmuş olmadı benim de Özlem hanım çok haklısınız insan oralara bile takıyor kafayı bu hastalığın en kötü yanı bu bence
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!