___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
03 Temmuz 2020 - 23:30:37 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Doğum sonrası atak ve kalan etkileri. (ozon tedavisi?)  (Okunma Sayısı 1010 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
essraa
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« : 17 Ocak 2020 - 14:45:59 »

Merhaba,

2012den beri Ms liyim. Toplam 4 büyük atağım oldu. Ne güzel son 2 yıldır hiç uğramazken hatta hamilelik sürecim çok güzel giderken oğlum 6. ayını doldurduğunda atak geçirdim. Yüzümün ve vücudumun sol yarısı uyuştu ve elektriklenme ile devam edip hissizlik başladı. 10 gün kortizon tedavisi almak zorunda kaldım. Tabi emzirmem sıkıntı oldu. Çok şükür bu zamanlar geçti.
Ancak sonrasında mevcut uyuşukluk ve his kaybı geçtikten sonra elektriklenme devam ediyor, güç kaybım ve gün içinde bazen baş dönmelerim başladı. Dr um sadece multivitamin verdi.

Böyle durumu yaşayan, tanıklık eden var mıdır? Yorgunluğumdan geçtim de elektriklenmeler canımı sıkıyor. Eski gücüme kavuşmak istiyorum. Neler yapabilirim? Araştırmam sonucu ozon tedavisi duydum, yaptıranınız var mıdır?

Herkese sağlıklı, şifa dolu günler dilerim.
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #1 : 20 Ocak 2020 - 19:55:01 »

Çok geçmiş olsun . Doğumdan sonra olabiliyor atak maalesef:( doktorunuz çok şükür planlamış ve yapmış tedavinizi . Bu dönemde yorgunluklarınızda çok olsa gerek bebek dolayısıyla . Kolaylık diliyorum . Ozon tedavisi ysptıran duydum ancak sadece yorgunluklarına iyi geldiği yönde geri bildirimler aldım . Tekrar geçmiş olsun
essraa
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #2 : 07 Nisan 2020 - 10:13:12 »

Güzel dilekleriniz için teşekkür ederim Özlem hanım. Ataklar sık olunca bebeğimle birlikte yorgunluk çok fazla. Toplamda 2 ay ara ile atak geçirdim. İnşallah tekrar bir atak olmaz şu salgın günlerinde. İyi günler dilerim.
mslika
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #3 : 07 Nisan 2020 - 12:57:14 »

Esra hanim bende dogumdan 6 ay sonra ayni şekilde atak gecirdım yüzümün sol tarafı uyştu 7 gun sürdü kortizonsuz atlattım çok şukür.elektriklenme 4-5 ay devem etti sıcak havayla artıp havalar soğudukça geçti.şuan aradan 6 yıl geçti ne atak ne bi sıkıntı yaşamadım çok şükür.bebek bakmak kolay degil uykusuzluk kortizon hepsi üst üste gelince yaşadıklarinız normal moralinizi yuksek tutun gectiğiniz her aşamadan geçtim.herşey moral inanın kafanız hep rahat olsun hep gülün..
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!