___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
03 Temmuz 2020 - 23:23:52 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: Ms Benim mi? Bizim mi?  (Okunma Sayısı 1986 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« : 10 Kasım 2019 - 00:41:56 »

Ms benim mi ?bizim mi adında ms hastalarının aslında ortak karakterli kişilerden oluştuğunu düşündüğüm bı kitap yazdım 20  yıllık ms hastasıyım öğretmenim D.bakırda yaşıyorum kitaba ulaşmak isteyenler için tlf numaramı yazıyorum 0505 489 56 30
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #1 : 02 Aralık 2019 - 01:18:02 »

Kitabınızda yerverdiğiniz tespitlerinizden bunlara nasıl ulaştığınızdan bizlere de bahsedin lütfen . Kitabınız satıştaysa ismini verebilirsiniz burdan da
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #2 : 02 Aralık 2019 - 21:14:26 »

20 yıl oldu ms ile tanışalı ve tanıdığım ms hastalarının çoğu aynı karakterde gibiydi sosyolog kimliğim var ms hastalarıyla görūşmeler yaptım bu karakterli kişilermi ms"e yatkın yoksa ms hastalığımı böyle bir karaktere zemin hazırlıyor halen bu konuda çalışmalarım var..Kitap dediğim dergi şeklinde piyasada yok dūşūnūrseniz kargoyla ulaştırabilirim 0 5054895630 nolu Hattan ulaşabilirsiniz..
Elifelif
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #3 : 02 Aralık 2019 - 23:17:39 »

Merhaba Cihat Bey,derginiz bana ulaştı. okudum ve gerçekten kendimden çok şey buldum.daha önce ms le alakalı herhangi bir kitap dergi v.s. okumamıştım.hep internetten faydalandım. ilkkez sizin derginizi okudum.ms e bakış açınız egzersizler beslenme düzeni hepsi çok güzel çok samimi,kısa ve öz vede faydalı olmuş.Teşekkürler
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #4 : 03 Aralık 2019 - 07:15:40 »

Teşekkūrler Elif hanım ms"ì birde yaşayanlar olarak değerlendirmek istedim şimdiye kadar doktorların tavsiyelerini dinledik birde yaşananları ve yapılması gerekenleri hasta gözūyle değerlendirmek istediģini.
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #5 : 03 Aralık 2019 - 16:59:36 »

Tebrik ederim bu yayınınız için . Tespitlerinizden küçükte olsa bahsetmek isterseniz zevkle okuycağımızı bilin lütfen.
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #6 : 05 Aralık 2019 - 00:44:12 »

Yazdığım dergiden kūçūk bir paragraf yazmak istedim msdaşlarımla paylaşmak şuna inanıyorum ben :Hepimizde ortak bir gen ister genetik yatkınlık veya bilemediğimiz birşey adı ne olursa olsun ortak özelliğimiz ms hastaları seçiyor sanki yada ms ile tanıştıktan sonra insanlar karekterlerini belirliyor sadece bir kelime ie bizi özetleyebilirim iyi evet sadece iyi kelimesi bizi tanıtıyor iyi insanlarız. .
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #7 : 08 Aralık 2019 - 12:02:57 »

Dergide diet 'ten egzersizlerden sonuçlarını görerek yaşadıklarımdan söz ettim en önemlisi akupunktur 'un bede ve seansları birlikte uygulanan diğer ms hastalarından olumlu sonuçlarından bahsettım..
cihat özgan
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #8 : 29 Aralık 2019 - 22:25:14 »

Tüm msdaşlarımın yeni yılını şimdiden kuluyor umutlarımızın yeşereceği yıl diliyorum
« Son Düzenleme: 29 Aralık 2019 - 22:31:59 Gönderen: cihat özgan » Logged
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

27 Şubat 2020 - 20:34:47