Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Gebelik sürecinde atak geçirmek
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 02:38:22 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Gebelik sürecinde atak geçirmek  (Okunma Says 5169 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sosyolog
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« : 04 Kasm 2019 - 21:53:48 »

Merhabalar ben 5 yýldýr ms hastasýyým. Þu an 28 haftalýk hamileyim ve atak geçiriyorum ayaðýmda uzun süredir güçsüzlük var yürümekte zorlanýyorum. Doktorum gebelik sürecinde az da olsa risk olduðu icin kortizon tedavisi uygulamak istemiyor. Gebelik sürecinde atak geçirip kortizon tedavisi alan var mý
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 02 Aralk 2019 - 01:26:15 »

Çok geçmiþ olsun . Ýnþallah çabucak geçer þikayetleriniz. Ben böyle birkaç kiþi duymuþtum ilk 3 ay sonrasý olduðu için ilaç kullanmýþlardý bir sorun yaþamamýþtý , bir diðeri ise b12 ve d výtamýný , sanýrým baþka desteklerlede atlatmýþtý. Ancak tabi durumu en iyi doktorunuz deðerlendirecek sizi takip eden ve sizi tanýyan doktorunuz sizin için en iyisine karar vericektir.

Endiþelerinizde haklýsýnýz ama stres yapýp dahada kötüleþtirmeyin lütfen durumunuzu...geçicek inþallah bu da . Bizide haberdar edin lütfen
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #2 : 01 Ocak 2020 - 09:06:24 »

Merhaba hayýrlý olsun yavrunuz. Sizi çok iyi anlýyorum ben gebeliðimin 9. Haftasýnda kortizon almaya baþladým neredeyse doðuma kadar. Oðlumu 38 hafta doðurdum gayet saðlýklý çok þükür hiçbir sorunu yok. Benim ataðým çok þiddetliydi bulantý baþ dönmesi güçsüzlük denge kaybý. Herþey yoluna girer kafaný takýpta daha da güçleþtirme stres yapma tadýný çýkar

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
sosyolog
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 9

« Yantla #3 : 05 ubat 2020 - 12:21:13 »

Merhaba sizin daha önceki paylaþýmlarýnizi okudum da gebelik sürecinde durumumuz hemen hemen ayný ben de gebeliðin 4. Ayýndan sonra tek baþýma dýþarý çýkamaz oldum hala da öyleyim. 20 gün önce doðum yaptým. Þu an doktorum 7 günlük kortizon tedavisi uyguluyor yarýn son dozumu alacaðým ama herhangi bir deðiþiklik yok. Sizin þu an saðlýk durumunuz nasýl düzelme oldu mu doðum sonrasýnda
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

01 Aralk 2023 - 14:56:35