Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
sorunlarla mücadele
18 Nisan 2024 - 13:02:57 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: sorunlarla mücadele  (Okunma Says 5404 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 08 Temmuz 2007 - 17:22:37 »

arkadaþlar ben beynimi resetlemek istiyorum.Herkesi herþeyi düþünmekten yoruldum.Nolcak benim bu halim bilmiyorum.Beynim bu hallerime çok kýzýyor ama kalbime söz geçiremiyorum 

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
aysn.dvn
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 3

Mesaj Says: 2045

« Yantla #1 : 08 Temmuz 2007 - 22:21:04 »

Sevgili Arzu daha çok yeni MS'in caným.Biraz zaman gerekiyor.Buna inan .Ben ancak 4 senede bu yeni bene kavuþtum.Þimdi herþeyi çok kafama takmýyorum.Tamam yapabileceklerimi yapýyorum ama deðiþtirmek için çaba harcayamýyorum artýk.Çünkü bazý þeyler sen istemesen ve çaba harcasan da olmuyor be gülüm.Biraz farklý açýdan bakmaya çalýþ.Eðer kendin yapamýyorsan profesyonel yardým al mutlaka.Buna dr unla birlikte karar ver.Terapi veye seni rahatlatacak biryol bul.Ama inan ki baþaracaksýn.Buna eminim.Her karanlýðýn ardýndan mutlaka her sabah güneþ doðuyor di mi.O zaman sen de huzura ereceksin birgün inþallah.Sevgi ve saðlýkla kal.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #2 : 09 Temmuz 2007 - 18:00:20 »

ne güzel yazmýþsýn hazancým!evt gerçekten baþlarda ms çok zor ama insan gerçekten alýþýyooo ben bile alýþtýysam  tabikide hepimizin hayatýnda baþka dertleri oluyo bizde insanýn arzucum tabikide üzülcez ama kendimizi yýpratmadan mümkünse....

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
GonuL
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 484

« Yantla #3 : 10 Temmuz 2007 - 00:54:06 »

Sevgili Arzu;
Sitemizde bir duvar yazýsýnda okuduðumu tam anýmsayamasamda,
istenmeyen misafirin çabukça uðurlanmasýnýn yolunu ben erken öðrenenlerdenim caným.
Beterin daima beteri olduðunu düþünecek olman seni biraz olsun rahatlatacaktýr eminim.
Hepimiz kolay gelmedik ki bu günlere...
Her gün yeni birþeyler öðrendik ve hergün bir baþka duygu yoðunluðundan geçtik.
Sabýr güzelim biraz daha sabýr ve çokça umut...
Bu teyzenin yaþadýðýklarýný düþünmek inan sana çok þanslý olduðunu gösterecektir.
Hayattaki en büyük acý ne olabiliri sor kendine bir bakalým ve sonra halini düþün tamammý?
Sevgilerimle kal ve gözlerine daima umut aydýnlýklarý yansýsýn  caným.

Her Engel Yaþam Koþullarýmýzý Daha Ýyileþtirecek Bir Fýrsattýr..
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

23 Haziran 2021 - 07:48:28