Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Doktor bana bir çare.....
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 19:15:33 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Doktor bana bir çare.....  (Okunma Says 11601 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Ayþe_K
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 30 Ekim 2020 - 12:51:07 »

Merhabalar..Yaklaþýk on yýldýr süregelen þikayetlerim vardý.Ýlk zamanlar yorgunluk vs dedim önemsemrdim.Sonra birgün merdivenlerden inerken bir anda sol diz kapaðýmdan aþaðýsýný hissetmedim,bakmadým,merdivenlerden yuvarlandým.Yaklaþýk 10-15gün sürdü ama nedense doktora gitmek hiç aklýma gelmedi.Aradan kaç ay geçti hatýrlamýyorum birgün sabah uyandým sol bacaðýmý hareket ettiremiyorum,uyuþma karýncalanma..Ayaðýmýn üzerine basmak imkansýz,testler mr vs sonuç yok..Biride senin rahatsýzlýgýn þu...diyen olmadý.Ardýndan ne kadar zaman geçti bilmiyorum birgün akþam yemekte bulanýk görmeye baþladým sonra dilim karýncalandý elim dudaðým derken yüzüm kaydý..Yüz felci dediler yatýþ istediler,7aylýk hamileyim ve diyarbakýrdayým. Kabul etmedim çýktým.10-15güne geçti.Ýki yýl sonra þiddetli baþ dönmesi ile tekrar nörolojinin kapýsýný çaldým beyinde leke var ama önemsiz dediler..Aylarca baþ dönmesi yaþadým,hala ara ara uyuþmalarým,çift görme,topallama,çok sýk titremelerim oluyor..Bir prof sen ms sin dedi ama özelde olduðu için gitmem imkansýz.Fakültede öðrencisi olan bir dr a yönlendirdi oda vertigo dedi yolladý Þimdi ben napayým?Iki çocuðum var çook yorgunum halbuki eskiden çok enerjiktim.Ayrýca behçet hastasýyým ve doktorum þikayetlerimin behçetle alakasýnýn olmadýðýný söylüyor.Býktým artýk ne yapmalýyým hiç bilmiyorum
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 05 Aralk 2020 - 16:42:27 »

Çok geçmiþ olsun. Çok haklýsýnýz Sevda hnm ABD ye yerleþtiði için sýk bakamýyor ben cevap vermek istedým . Bir üniversite hastanesine gitmenizi önerýrým detaylý araþtýrma yaoacaklardýr.
Ayþe_K
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #2 : 18 Aralk 2020 - 21:34:02 »

Cevabýnýz için çok teþekkür ederim üniversitede þuan behçet tedavisi görüyorum ms içinde plak görülmediði için mr takibi istediler þimdilik böyle gidiyor bakalým hayýrlýsý...
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Austos 2023 - 22:29:51