Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Tecfideraaaaa

Tecfideraaaaa

(1/2) > >>

Bkthtn:
Merhabalar acaba aranýzda tecfidera kullanan var mý?  :'(

oslem:
Ben kullanýyordum ilaç deðiþikliði ile býraktým . Mutlaka tok karnýna içmeye dikkat edin bir sýcak basmasý yaparsa kýzarýklýkta endiþelenmeyin geçici bir durum bu

fearless:
Ben kullanmaya baþladým.

mehtaptom:
Ben de tecfidera ile tedaviye baþlayanlardaným. 1 sene oldu

Esma142:
Merhaba ben de tecfidera kullanýyorum. Yan etkilerini bende de yapýyor hatta ilaç deðiþikliði için doktora gittim. Öðrendiðim kadarýyla MS de diðer ilaçlara göre alt seviye bir ilaçmýþ. Yani þuan hastalýðýnýz ileri seviyede deðil diye düþünüyorum. Ýnþallah böyle de devam eder. Yan etkilere gelince doktoruma bu konudan bahseder etmez hemen aspirin verdi. Kaþýntý kýzarýklýðý giderir dedi. Ben ilaçla berber içiyorum. Siz de böyle bir yan etki görürseniz doktorunuza danýþýn. Geçmiþ olsun

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa