Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
gebelik ve bitmeyen ataklar
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 23:25:09 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: gebelik ve bitmeyen ataklar  (Okunma Says 14328 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 04 Haziran 2018 - 14:51:40 »

Yaklasik 11 yildir msim 1 kizim var bilen bilir. Simdi ikinci cocuguma hamileyim kismetse 1 bucuk ay sonra oglum geliyor. Ama nerdeyse 4 aydir kontrollerim disinda sokaga cikamiyorum disarda yardimsiz yuruyemiyorum. Gebelik oncesi harikaydi rebifle goturuyordum msi. Ustelik 5 yildir atak bile gecirmemistim. Ama hamile oludugumu ogrendim 2 ay sonra hayatim kabusa dondu. Gucsuzluk,bulantilar,bas donmesi resmen piskolojim alt ust oldu. 8 aylik oldum bacaklarimdaki gucsuzluk gecmiyor. Hani gebelikte olmazdi deliricem sanki hic iylesemiyecekmisim gibi geliyor bazen de dogumla tum sýkýntýlardan kurtulacakmisim gibi. Fikri olan varmi

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Elifim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

« Yantla #1 : 04 Haziran 2018 - 18:17:41 »

Acaba iðneyi býraktýðýn için yaþamýþ olabilirmisin bunlarý gebelikte ms baskýlanýyor çünkü. bence iðneyle alakalý gebeliðinde verdiði sýkýntýlar vardýr geçer inþallah korkmayýn.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 04 Haziran 2018 - 18:18:26 »

Ms doktorunla görüþtün mü hiç fikri önemli bence
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #3 : 04 Haziran 2018 - 22:46:01 »

Elifcim zaten igneleri pek duzenli kullanmiyordum dedigin olabilir. Ozlemcim gulsen hocama gidiyorum kendisi plazmaferez onerdi ama iylestirici etkisi kesin birsey diyemiyor. Gebeligim olmasa hic dusunmem ama 30. haftaya geldim risk almak istemiyorum korkuyorum. Hocam bu haftaya konyrole cagirdi bakalim ne diyecek. Bende bilmiyorum sekelmi degilmi dogum sonrasi toparlayabilirmiyim mutsuzum kafam karisik

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #4 : 28 Haziran 2018 - 20:43:34 »

Cok gecmis olsun. Durumunuz nasil oldu?
sibel80
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #5 : 26 Temmuz 2018 - 06:02:31 »

Merhaba arkadarým ben de ikinci gebeliði mi 8.haftada sonlandýrmak zorunda kaldým vücudum ve psikolojim gebeliði kaldýrmadý devam etseydim atak gelecekti.çok zor vicdan azabý da yaþýyorum. Eþim benle konuþmuyor çok yalnýzým iyi olsam bunlarý yapar mýydým
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

26 Ocak 2024 - 00:30:57