___MS Lİ DOSTLAR PAYLAŞIM PLATFORMU
05 Aralık 2021 - 13:43:11 *
Merhaba, Ziyaretçi. Lütfen giriş yapın veya üye olun.

Kullanıcı adınızı, parolanızı ve aktif kalma süresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunları oynayıp skorlarınızı kaydederek birbirlerinizle tatlı bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardım Oyun Ara Giriş Yap Kayıt  
Sayfa: [1]   Aşağı git
  Yazdır  
Gönderen Konu: gebelik ve bitmeyen ataklar  (Okunma Sayısı 7213 defa)
0 Üye ve 1 Ziyaretçi konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teşekkür Sayısı 1

yaşadığın her gün özel bir fırsattır

« : 04 Haziran 2018 - 14:51:40 »

Yaklasik 11 yildir msim 1 kizim var bilen bilir. Simdi ikinci cocuguma hamileyim kismetse 1 bucuk ay sonra oglum geliyor. Ama nerdeyse 4 aydir kontrollerim disinda sokaga cikamiyorum disarda yardimsiz yuruyemiyorum. Gebelik oncesi harikaydi rebifle goturuyordum msi. Ustelik 5 yildir atak bile gecirmemistim. Ama hamile oludugumu ogrendim 2 ay sonra hayatim kabusa dondu. Gucsuzluk,bulantilar,bas donmesi resmen piskolojim alt ust oldu. 8 aylik oldum bacaklarimdaki gucsuzluk gecmiyor. Hani gebelikte olmazdi deliricem sanki hic iylesemiyecekmisim gibi geliyor bazen de dogumla tum sıkıntılardan kurtulacakmisim gibi. Fikri olan varmi

yaşadığın hergün için yaradana şükret
Elifim
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #1 : 04 Haziran 2018 - 18:17:41 »

Acaba iğneyi bıraktığın için yaşamış olabilirmisin bunları gebelikte ms baskılanıyor çünkü. bence iğneyle alakalı gebeliğinde verdiği sıkıntılar vardır geçer inşallah korkmayın.
oslem
Yönetici

Teşekkür Sayısı 6

« Yanıtla #2 : 04 Haziran 2018 - 18:18:26 »

Ms doktorunla görüştün mü hiç fikri önemli bence
@rzu
Kadrolu Üye

Teşekkür Sayısı 1

yaşadığın her gün özel bir fırsattır

« Yanıtla #3 : 04 Haziran 2018 - 22:46:01 »

Elifcim zaten igneleri pek duzenli kullanmiyordum dedigin olabilir. Ozlemcim gulsen hocama gidiyorum kendisi plazmaferez onerdi ama iylestirici etkisi kesin birsey diyemiyor. Gebeligim olmasa hic dusunmem ama 30. haftaya geldim risk almak istemiyorum korkuyorum. Hocam bu haftaya konyrole cagirdi bakalim ne diyecek. Bende bilmiyorum sekelmi degilmi dogum sonrasi toparlayabilirmiyim mutsuzum kafam karisik

yaşadığın hergün için yaradana şükret
inhiraf
İlgili Üye
**

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #4 : 28 Haziran 2018 - 20:43:34 »

Cok gecmis olsun. Durumunuz nasil oldu?
sibel80
Üye
*

Teşekkür Sayısı 0

« Yanıtla #5 : 26 Temmuz 2018 - 06:02:31 »

Merhaba arkadarım ben de ikinci gebeliği mi 8.haftada sonlandırmak zorunda kaldım vücudum ve psikolojim gebeliği kaldırmadı devam etseydim atak gelecekti.çok zor vicdan azabı da yaşıyorum. Eşim benle konuşmuyor çok yalnızım iyi olsam bunları yapar mıydım
Sayfa: [1]   Yukarı git
  Yazdır  

Gitmek istediğiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Arşiv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Güçlendirildi PHP ile Güçlendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geçerli! CSS Geçerli!

23 Kasım 2021 - 02:39:16