Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
kortizon sonrasi iyilesememe
20 Nisan 2024 - 02:13:08 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: kortizon sonrasi iyilesememe  (Okunma Says 5845 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« : 05 Haziran 2018 - 12:10:50 »

Herkese merhaba. Fikrinize ve tecrubelerinize ihtiyacim var. 30 haftalik gebeyim. Ve neredeyse gebeligimin basindan beri tekrarlayan duzelen ataklarim var. Ama son atagimida nisanayinda gecirmeme ragmen kortizon almama ragmen sikayetlerim devam ediyor. Yurume guclugum 50 metreden fazla yuruyeme kaslarimda sertlik. Bu yasadiklarima inanamiyorum. 5 yildir atak gecirmiyordum 1km yuruyebilirdim yorulmak nedir bilmedim. Simdibu yasadiklarima inanamiyorum. Gecicimi kalicimi bunuda bilmiyorum. Fikirleri ize ihtiyacim var
 .

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Elaaaaaa
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #1 : 05 Haziran 2018 - 18:58:04 »

Bence siz geçeceðine inanýn dinlenin hafif rahatlatýcý egzersizler yapýn saðlýklý beslenme þimdiye kadar hep geçmiþ umuyorum ki yine geçecektir önceden de çok iyiymissiniz, bazen iyileþme süreci daha uzun veya daha kýsa olabilir saðlýcakla kalýn 
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #2 : 06 Haziran 2018 - 23:26:24 »

Merhaba çok geçmiþ olsun bende þaþýrdým hep hamilelikte ms iyi gider ms hamilelere iyi davranýr gibi þeyler söylüyolar ms herkeste farklý ya ondan sanýrým bencede geçicektir inþallah bende bayadr iyiydm bu aralar yine kafamýn içinde biþeyler olyo ama daha öncelerdende oldu geçti hep ne kadar iyi olursak olalm ms hep hayatýmzda
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 08 Haziran 2018 - 19:56:17 »

Bir fizyoterapistle görüþsen ? Doktorun yorumu ne
sibel80
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #4 : 09 Austos 2018 - 20:56:02 »

Sevgili arkadaþmý þu an ne durumdasýn merak ediyorum benim de ikinci gebeliði iyi olmayacaktý aldýrdým korktum kötüleþmekten ..þimdi de bir daha mý denesem diyorum ama bilemiyorum
@rzu
Kadrolu Üye

Teþekkür Sayýsý 1

Mesaj Says: 450

yaþadýðýn her gün özel bir fýrsattýr

« Yantla #5 : 10 Austos 2018 - 04:27:56 »

Senin adina uzulsemmi sevinsemmi bilemedim. Benim bebegim dogdu 15 oldu daha tabiki hersey sýp diye eskisi gibi olmadi ama suan cok daha iyiyim. Evin icim gayet guzel hareket ediyorum kendi ihtiyaclarimi goruyorum ama sokaga yek cikamiyorum. Suan icin 😊 ve hic keske demedim iyi ki dogurdum. Rabbim yardimcisiz olsun. Sevgiler

yaþadýðýn hergün için yaradana þükret
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Mays 2023 - 03:42:01