Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Tecfidera?
29 Nisan 2024 - 00:15:24 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Tecfidera?  (Okunma Says 4077 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Elaaaaaa
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« : 28 Mays 2018 - 20:37:18 »

Tecfiderayý kullanan var mý nasýl bir hap yan etkileri oldu mu ya da koruyuculuðu iyi mi ? 
Esma142
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« Yantla #1 : 02 Haziran 2018 - 04:49:34 »

Merhaba. Öncelikle geçmiþ olsun. Ben bir kaç aydýr tecfireda kullanýyorum. Yan etkisi ben de çok efor sarf ettiðimde ya da bir konuda heyecan  sinirlenme  gibi þeyler olduðunda yüzümde batma etkisiyle beraber bir kýzarýklýk oluþuyor.Kaþýnýyor biraz ama kaþýmamakta fayda var. Koruyuculuðu için ne söylesem yalan olur daha önce hiç baþka ilaç kullanmadým. Yani diðer ilaçlar ne derece etkili bilmediðim için bu daha iyi ya da daha kötü diyemem ama kortizonun da sayesiyle eski halimden çok çok iyiyim. Ýlaç kullanýyorum hatta son bir aydýr çok aksattým yürümemin bazen bozulduðunu hissediyorum ama genel olarak da çok iyiyim.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 04 Haziran 2018 - 18:10:31 »

Bildiðim yanetkisi kýzarýklýk am geçici oluyor.
Elaaaaaa
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 16

« Yantla #3 : 04 Haziran 2018 - 20:08:23 »

Teþekkürler 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Mays 2023 - 23:06:40