Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
ms iken ilac almak
29 Nisan 2024 - 03:47:25 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: ms iken ilac almak  (Okunma Says 4632 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« : 21 Mays 2018 - 01:51:59 »

selam.

ornegin grip olunca grip ilaci, dis agrisi icin agri kesici vs alirken neleri dusunmem lazim.

ornegin parfum sikmak ms'i etkiler mi?

ya da yaz ayi geldi. driclor kullanirdim. rebif ile bunlar ters etki yapar mi?

sag olun.
Elifim
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 24

« Yantla #1 : 21 Mays 2018 - 22:02:08 »

Ben gerektiði durumda gereken ilaçlarý kullanýyorum.(hormon ilaçlarý hariç)
Bahsettiðin etkili bir ürün içeriðinde kim bilir neler var yalnýz ms olarak deðil genel saðlýk açýsýndan düþünmek gerek.
Dr una sorarsan daha saðlýklý bilgi alýrsýn.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 04 Haziran 2018 - 18:14:14 »

Doktorunuza sormanýzda fayda var. Ancak grip vs oluncada o sürecin çok uzun sürmemesi bizim için daha iyi oluyor,aðrý kesici durumlarýnda ben almanýn bir sakýnca teþkil ettiðini hiç duymadým.Tabiki en doðrusunu doktorunuz bilir, dokorunuz uygun þekilde tedavinizi planlayacaktýr.
« Son Dzenleme: 26 Haziran 2018 - 13:20:46 Gnderen: oslem » Logged
misafir
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #3 : 09 Haziran 2018 - 16:00:21 »

merhaba arkadaþlar.. rebif 44 kullanýrken antibiyotik kullandýnýz mý hiç ? bu konuda bir doktor tavsiyesi aldýnýz mý ? bizim doktorumuz sakýncasý yok dedi bizim için tabi..fakat rebif 44 yan etkisini artýrdý antibiyotik yüzünden sanýýrým yoksa 1 senedir kullanýyoduk  rebifi ve artýk hiç yan etkisini hissettirmiyordu bayadýr rahattýk:/ 1 gün sürüyor ve geçiyor ama yine de merak ettim açaba antibyotik mi sebep oldu bu etkiye?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 26 Haziran 2018 - 13:22:47 »

Bunu danýþtýnýz mý doktorunuza? Ben hiç böyle birþey hatýrlamýyorum kullandýðým döneme dair. Etkileyen baþka birþey olabilir mi ,yorgunluk -uykusuzluk gibi ?
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

15 Austos 2023 - 01:32:31