Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Moral icin ne yapýyorsunuz?

Sayfa: (1/1)

Aycovskirella:

Merhabalaaarrrrr :-*
Ms teþhisi konali çok olmadý ve moral için ben youtube kanalý açtým ve videolar koyuyorum. Beðeni yorum abone geldikçe sevildiðimi hissediyorum ve iyi geliyor 🤗 siz de buyumem icin yardimci olabilir, kendiniz kanalima abone olup beni takip edebilirsiniz  :-* videolari paylasip cevrenize de duyurarak destek olursabiz emin olun ben cok mutlu olurum 😍 https://www.youtube.com/channel/UCkzJ2MqlRjxOCfU0JUaPX0w
Youtube: aycovskirella covski
sizler moral için neler yapýyorsunuz? Belki birbirimize  fikir veririz bu baþlýk altýnda 😊 Bu arada hayýrlý ramazanlar dilerim👱

onuRR:

Ýlk 1-2 ay moralim bozulmuþtu, sonrasýnda dünyaya baktýðýmda günlük hayatýmý etkileyen bir þey olmadýðýný fark ettim, kaskýmý takýp motosiklete binip uzun yollar sürdüðüm zaman her þeyi geride býrakabiliyorum, motosikleti herkese tavsiye ederim ama tabi ki ileri sürüþ eðitimleri ve ekipman kullanmak þartý ile  :)

Sayfa: (1/1)