Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Teshis yanlisligi
02 Mays 2024 - 03:02:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Teshis yanlisligi  (Okunma Says 5651 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Enbiya
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« : 08 Nisan 2018 - 08:54:26 »

Merhabalar hepinize cok gecmis olsun Rabbim sifalar versin. Esime 10 gun once ms tanisi konuldu ve 7 gun hastanede  kortizon tedavisi uygulandi. Bu surec bizim icin cok zor oldu cok korkunc bir hastalikmis gibi gordugumuz bu sey meger bizde 3 yildir varmis. Esim 3 yil once kulak cinlamasi ve bas donmesi sikayetleri ile dr a gitmisti ve menier teshisi konulmustu. Bu 3 sene boyunca meniere gore tedavisi surdurmekte ona gore ilaclar almaktaydi.  Fakat iki hafta once gorme bozuklugundan dolayi goz dr na gittiginde doktor gozunde bir sikinti olmadigini bir norologa gitmesi gerektigini soyledi.Herneyse iste sonrasi bilenen surec mr ve basta ve boyunda lezyonlar ve kulak arkasinda sonmus bir lezyon...Biz hicbirseey soylemeden doktorumuz gecmiste kulagindan bir sikinti yasadinmi diye sordu ve 3 yildir menier hastaligi diye bildigimiz ve onun icin yapmadigimiz seyin kalmadi gi hastaligin meger onunla hicbir ilgisi olmadigini ms den dolayi oldugunu acikladi dr. Esim yillarca bosu bosuna torbalarca hap icmis olmasina cok uzuldu. Bende onu teselli etmeye calisiyorum bosver haplari bak 3 senedir msli olarak yasiyormusuz bize ciddi bir etkisi olmadi bundan sonrada olmaz insallah diyerek. Ama aslinda icim cok rahat degil 3 yildir  gittigimiz doktorlarin hepsi  menier diye yanlis bir teshis koyabiliyorsa simdi bu ms teshisine nasil guvenecegiz ki bel sivisinin sonuclari bekleniyor ilac tedavisine baslanacak. Esime yansitmasamda kafamda birsuru soru kesinlikle baska dr a da gitmeliyiz ama kime ? Esime bu surecte en dogru sekilde nasil destek olacagim ? keci sutu ari ignesi bilmem ne alternatif yollarina da bir basvursak mi? Kafamin icinde birsuru soru. Esim bu durumu yakinimizdaki kimselerin duymasinida istemiyor bende burayi buldum ve sizin desteklerinizi bekliyorum 
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #1 : 08 Nisan 2018 - 09:53:53 »

Testler tek basina anlamsiz diye biliyorum.

Bircok seyle kombine olmalilar. Gozunuzu korkutmayin, nete dahi girmeyin.

Ms artik cogu hasta icin eskisi kadar korkutucu degil.

Doktorumuzun vardir bir bildigi.

Gecmis olsun.
« Son Dzenleme: 28 Haziran 2020 - 22:14:24 Gnderen: inhiraf » Logged
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #2 : 08 Nisan 2018 - 09:57:24 »

Bunun disinda cok acaleye gerek kalmadan; capa ms klinigi (tuncay bey ya da murat hoca) - cerrahpasa aksel siva, sabahattin saip hoca... Bunlar cok hasta goren ms uzmanlaridir. Diger sehirleri bilemiyorum.
Enbiya
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #3 : 08 Nisan 2018 - 10:41:37 »

Cok tesekkurler verdiginiz isimlere bakicam hemen
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 06 Mays 2018 - 17:20:42 »

inhiraf  adlý arkadaþýmýn  sadece dr önerilerine katýlýyorum.  Farklý bir þehirde iseniz ordanda ms konusunda tecrübeli ms uzmanlarýna yönlendirebiliriz
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

19 Austos 2021 - 09:25:35