Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
IgG indeksi
02 Mays 2024 - 05:45:59 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: IgG indeksi  (Okunma Says 4442 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Aycovskirella
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« : 26 Mart 2018 - 14:40:24 »

Merhabalar arkadaþlar,
Su an hastane bahçesinde bekliyorum. Son 2 aydýr durum böyle zaten 😒 IgG indeksi 2.57 Albumin BOS  14.20 ve IgG BOS 10.10. Bu deðerler nasýl çok mu ileri seviyeyim?
Doktoru bulamadým mail atmami istedi sonucu dönüþ yapacakmýs fakat inanýn merakimdan 6378392 makale okudum. Yardýmcý olabilirseniz memnun olurum.

Ve aranýza yeni katýldým, herkese bol saðlýklý ataksýz günler 😊
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #1 : 28 Mart 2018 - 23:08:48 »

Selamlar. Ýgg index bende normal cýkmasýna ragmen ms hastasýyým. Igg ýndex yuksek olmasý ms'te beklenen býr sey diye biliyorum. Rakamlara cok takýlmayýn, makinelere pek de guven olmuyor Klinik muayene iyi ise su an icin sadece surecin sonuclanmasini bekleyin sabýrla. Ayný yollardan ayný sýkýntýlardan hepimiz gectik. Sakin olmakta fayda var.

oligoklonal bant, vep, sep, bos total protein vs. sayisiz test veri lazim diye biliyorum.

gecmis olsun.

doktorunuza guvenin.

doktor disinda kimseye inanmayin.
« Son Dzenleme: 28 Haziran 2020 - 22:07:50 Gnderen: inhiraf » Logged
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 Nisan 2024 - 14:37:29