Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
atak geçiriyormuyum
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
29 Mart 2024 - 12:50:55 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: atak geçiriyormuyum  (Okunma Says 18467 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 20

« : 22 Mart 2018 - 15:08:05 »

bir-iki haftadýr bacaðýmda elektrik çarpmasý haliyle yürüyememe hissiyatý oluyor sanki bu olunca adým atamýycakmýþým gibi bir durum oluyor çok korkuyorum 3 senedir atak geçirmiyordum atakýn nasýl bir his olduðunu unutmuþtum doktoruma gittim atak olabilirde olmayabilirde dedi mr a girdim sonuçlarýmý öðreneceðim sizce atak mýdýr atak deðilse ne olabilir
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #1 : 22 Mart 2018 - 15:52:58 »

ben tecrubelerime dayanarak soluyorum ataktýr prednol kortýzon ilaç verir muhtemelen 10 gün sonra gecer

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 22 Mart 2018 - 21:48:37 »

Bu kadar nasil emin olabiliyosunuz ne kadar tecrubeniz var yalniz gun icersinde her yurudugumde olmuyo arada oluyor
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #3 : 22 Mart 2018 - 23:48:40 »

Ben 15 senelik ms.im ms.sin sana kitabýný yazarým bu anlattýklarýný ben bire bir yaþadým burdakilerin coguda yaþýyor. Þuanda ben ALLAHA Þükür çok iyiyim 5 sene oldu igneyi býrakalý hiç bir ilaç vs almýyorum kullanmýyorum ms.e meydan okuyorum spor fitness yapýyorum 😊😊😊

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 23 Mart 2018 - 07:01:21 »

Bende 5 senedir ms hastayim doktorumun bana dedigi ilaclari ömür boyunca kullancaksin lezyonlarin iyilesme durumu yok onlarla yasiycaksin dedi ki benim durumum iyi giden bir hastalik olmasina raðmen bunlar soylenildi sizin nasil oluyorda ilac kullanmadan iyi olabiliyorsunuz
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #5 : 23 Mart 2018 - 07:34:20 »

Siz Sercan a bakmayýn , zaman zaman ms te genelleme yapýlmayacaðýný unutuyor 😊 iyi þükür evet ama herkesin ms i kendine özgü parmakizi gibi . Siz içinizi rahat tutun tedavinizi ve doktorla iletiþiminizi aksatmayýn lütfen.
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 23 Mart 2018 - 08:12:20 »

evet bana da dedi ömür boyu kullanacaksýn özlemin dediði gibi her ms kiþiden kiþiye göre deðiþiyor  tek ben deðil benim gibi bir sürü ms.li arkadaþlarým var çevremde ben her sene ilaçlý mr çekiliyorum plaklarým ne durumda diye sönük mü deðil mi diye kontrol amaçlý burdaki özlem arkadasýmýz beni iyi tanýyor biliyor bu arada özleme selam olsun:) ben keyfimce ilaçlarý býrakmadým doktorumuza sordum danýþtým eþe dosta arkadaþlara sordum ettim iðne vurulsam da aynýyým vurulmasam da aynýyým sakýn sakýn ilaçlarýný býrakayým deme tekrar soyluyorum herkesin ms.i farkldýr. kafana birþey takýlýrsa gerek özlem olsun gerek ben olayým gerek baþkalarý olsun hepýmýz ayný çadýr  altýndayýz grsmek dileðimle saðlýklý günler dileriz.

imza
<<<sercan>>>
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 23 Mart 2018 - 09:26:14 »

teþekkür ederim ilginiz için biliyorum herkesin msi kendine özel bende iyiydim hatta bana denilen omirilikteki lezyonlar küçüldüðünü ve yok olmaya yaklaþtýðýný söyledi doktorum durumum çok iyiydi hazýr olmadýðým biþey yaþýyorum þu anda yani bir beþ sene yaþamayý istemiyodum
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 23 Mart 2018 - 09:57:34 »

benim ms.i kabullenmem tam 3 senemi aldý. ms.i kabullenirseniz ms seyriniz güzel gider eðer kabullenemezsiniz kötü gider. tüm ms.li kardeþlerimize elimizden geldiði kadar yardýmcý oluyorsak ne mutlu bizlere:)

imza
<<<sercan>>>
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 23 Mart 2018 - 10:07:13 »

þöyle söyleyim msi kabullenmiþtim hatta bir ara herkes ms hastasýda ben deðilmiþim gibi hissetmeye baþlamýþtým ama evdeki hesap çarþýya uymuyor malesef inþ. atak geçirmiyorumdur
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 23 Mart 2018 - 11:14:11 »

sen dikkat et geçirmezsin ýlaçlarýný düzenli kullan kafaya biþey takma stres yapma bu arada sakýn sakýn hamam sauna gibi yerlere gitme ben çunku bunlarý yaþadým birebir çok geçmiþ olsun

imza
<<<sercan>>>
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #11 : 23 Mart 2018 - 12:41:41 »

saol
firdevs
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 30 Mart 2018 - 10:47:00 »

atak geçirmediðimi öðrendim vücutta bazen bu tarz þeyler olabiliyormuþ
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #13 : 06 Mays 2018 - 17:41:11 »

Çok þükür Bu süper bir haber
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

06 Austos 2021 - 02:11:27