Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Diðer gözüm de optik nörit olur mu?
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 11:15:08 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Diðer gözüm de optik nörit olur mu?  (Okunma Says 11674 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Busbus01
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« : 29 Haziran 2018 - 19:56:16 »

Merhaba yaklaþýk 6 ay önce optik nörit oldum beynimde plaklar gözlendi kortizonlu plaklarý söndürdük dedi doktor ama sanki diðer gözümde bulanýk görmeye baþladý iki üç gündür ya da ben böyle hissediyorum . Ýki gözden de optik nörit geçirme ihtimalim var mý?
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #1 : 01 Temmuz 2018 - 12:29:55 »

Bulanik gorme disinda; cift gorme, sag/sol hareketi yaparken agri, flash patlamasi gibi seyler olmasi gerekiyor diye biliyorum. Bulanik gorme; yorgunlukla artan, ilacin yorgunlugu ile artan ya da goz bozuklugundan olabilir. gecmis olsun.
Busbus01
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« Yantla #2 : 02 Temmuz 2018 - 12:38:35 »

Þu an herhangi bir ilaç kullanmýyorum
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #3 : 03 Temmuz 2018 - 10:12:09 »

Ms doktorunuza soyleyemeniz lazim. Hemen goz'e gideyim goz arkama baktirayim diye kendinizi yormamanizi, doktorunuz ne derse ona uymanizi oneririm.

Gecmis olsun.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

12 Eyll 2021 - 04:54:32