Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Doktor aranýyor
29 Nisan 2024 - 13:37:33 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Doktor aranýyor  (Okunma Says 5673 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Esma142
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 17

« : 23 ubat 2018 - 12:31:45 »

Arkadaþlar bir süredir MS benzeri ataklar geçiriyorum. Üniversite hastanesine gidiyorum.Hala taný konulmadý çünkü doktorla görüþemiyorum. Sürekli hocayý bekleyelim diyorlar. Her seferinde doktor gelmedi diye geri çevriliyorum. Sizden ricam Ýstanbul'da veya Kocaeli'de bildiðiniz iyi bir doktor varsa söyleyin. Ýlgilenen beni gerçekten dinleyecek bir doktor.Nasýl ulaþabilirim? Aksel Siva varmýþ ama onun için de nasýl randevu alcaðýmý bulamadým. Lütfen yardým edin
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #1 : 23 ubat 2018 - 16:17:20 »

izmitte kocaeli üniversitesi araþtýrma ve uygulama hastanesinde hüsnü efendi var  cep tlf. var bende isterseniz sizlere yazarým. benide tanýyor geçen ziyaretine gitmiþtim.iyi gördüm demiþti bana

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
Esma142
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 23 ubat 2018 - 17:51:00 »

Tabiki isterim. Kendi cep numarasýysa hatta çok iyi olur. Benim görüþmeye çalýþtýðým doktor Hüsnü bey. Her seferinde geri çevirdiler. Yurt dýþýnda falan diye. Bugün de Kýbrýs'a gitti dediler. Artýk tedavi olma isteðimde kalmadý çünkü öðrenciyim bölüm cidden zor ve ben okula giderken bile zor yürüyorum on dakikalýk yolu. Bir umut ilaç baþlasalar düzelirim diyorum ama Hüsnü beyle görüþmeden yazamýyorlar. Hüsnü bey de hastaneye gelmiyor. Arasam ne gibi bir cevap verir onu da bilemiyorum.
coster
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #3 : 23 ubat 2018 - 20:28:52 »

Aksel hoca Cerrahpaþada. Neroloji binasýnýn 3. katý çoðunlukla MS hastalarýnýn teþhis ve tedavisine ayrýlmýþ durumda. Orada Aksel hocadan baþka belki 10 tane kýymetli hoca var. Hepsi bu konuda uzman. Hocaya muayene nasýl olabileceðinizi oraya gelip hocalarýn asistanlarýndan sorabilirsiniz. Bildiðim kadarýyla klasik Türkiye uygulamasý muayene hanelerine gidip bir görünüyorsunuz. Daha sonra hastanedeki kayýtlý hastasý olarak verdiði randevulara göre tedaviniz sürüyor. Elinizi çabuk tutun. Eðer MS ise belki koruyucu tedaviye baþlamak gerekebilir. Cerrahpaþa, MS konusunda kesin teþhisin konulabildiði sayýlý yerlerden biri.

Geçmiþ olsun.

Esma142
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 23 ubat 2018 - 20:42:39 »

Teþekkür ederim. Aksel Bey'in ismini duydum. Hüsnü Bey'le son bir kez daha görüþmeye çalýþacaðým. Ýnþallah bu sefer iþim rast gider. Olmadý Cerrahpaþa' ya gitmeyi düþünüyorum.
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #5 : 24 ubat 2018 - 01:26:43 »

Esma hanim özelden cebini yazýyorum belirli günler muayene ediyor sanirsam internetten de randevu alýnýyor sanirsam unutma sakin hem öyle dene hemde cebini hastaneyi ara

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #6 : 16 Mart 2018 - 20:51:16 »

Selamlar.

Aksel Siva'nýn hastasý olarak yazýyorum; yýllarca çapa'da çalýþmýþ ve þu an özelde devam eden ve fiyatý uygun ilk basamakta erkingül birday hanýma gidebilirsiniz. zaten hepsi birbiri ile arkadas. 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

14 ubat 2022 - 01:41:39