Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Rebif Yan Etki
29 Nisan 2024 - 04:38:04 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Rebif Yan Etki  (Okunma Says 4804 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« : 26 Ocak 2018 - 15:24:13 »

Ne zaman geçer? Ayak tabanýnda yanmalar, yorgunluklar, gece aðrýlarý vs. 1.5 aydýr kullanýyorum.
« Son Dzenleme: 26 Ocak 2018 - 15:41:23 Gnderen: inhiraf » Logged
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #1 : 26 Ocak 2018 - 16:33:37 »

Kýsa bi zaman olmuþ henüz. Geçer bence zamanla. Kiþiye göre çok deðiþken yan etkileri var. Ben bunlarý hiç yaþamadým ama benim kolestrolümü çok yükseltti ilaç. Karaciðer deðerlerimi bozdu bi ara. Þimdi beslenmeye çok dikkat ediyorum kolestrol yükselmesin diye.Geçmiþ olsun
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #2 : 30 Ocak 2018 - 13:26:34 »

Ben iðneden önce ve sonra ilaç kullanýrdým yanetkiler için sizde kullanýyormusunuz?
inhiraf
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #3 : 01 Nisan 2018 - 00:15:21 »

igneden sonra aliyorum sadece hapi. onceden almiyorum. acaba segirmeler bu sebepten mi? kasa asiri yuk mu binmis oldu acaba
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 06 Mays 2018 - 17:37:44 »

Böyle kesin bu yüzden demek zor ama egzersizi ve yanetkileri azaltmak için alýnan ilacý aksatmayýn lütfen.Ben iðneden 1 saat önce yaptýktan sonra 2 saat sonra alýrdým etken maddesi ibuprofen olan bir aðrý kesici .
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Austos 2023 - 04:07:20