Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Araniza yeni katildim
02 Mays 2024 - 02:14:02 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Araniza yeni katildim  (Okunma Says 9482 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 7

« : 12 Ocak 2018 - 20:02:33 »

Merhabalar.Dun bana MS teshisi konuldu.Sadece tanýþma amaclý acmak istedim bu konuyu.Beyin MR`inda 3 adet plak cikti tysabri ile ayda bir ilaç tedavisi uygulanacaklarmýþ sanýrým en uygunu buymuþ.Normalde aðýr iste calisiyorum 12 saat pizza isinde yogun tempo ve yüksek stresli bir is diyebiliriz.Tabi artýk bu ise devam edemeyeceðimi söyleyebilirim.Herkeze gecmis olsun diyorum hersey gönlünüzce olsun efendim
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #1 : 12 Ocak 2018 - 22:32:27 »

Merhaba inþallah ms sizi hiç üzmez çok geçmiþ olsun
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 13 Ocak 2018 - 02:30:42 »

teþekkür ederim umarým hersey yolunda ilerler tüm ms ailesi icin.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 13 Ocak 2018 - 14:23:14 »

hoþgeldýnýz. Ýnþallah rahat býr ms yaþarsýnýz ki bence teþhis konar konmaz ilaca baslayacak olmanýz bunu gosterýyor.Ama dedýgýnýz gýbý çok yormadan ve en azýndan stresi az bir iþ olursa dahada guzel olabýlýr.Kendýnýze dikkat edin lütfen bizler hep burdayýz yalnýz degýlsýnýz
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 13 Ocak 2018 - 18:39:12 »

teþekkür ederim sanýrým  erken teþhis gibi biþey oldu daha o tur konulara tam hakim degilim maalesef.Zamanla alisacagim bugun 3. gunum ve hastaligi kabullendim diyebilirim
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #5 : 13 Ocak 2018 - 21:15:49 »

Maþallah 3 günde kabullenmek çok iyi ya bende sýkýntý var galiba hala mucuze bekliyorum
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #6 : 13 Ocak 2018 - 21:36:02 »

tip dünyasýnda çok nadir mucize görürüz ms`dasim.Bence hastaligin farkina varip kabullenmemiz lazým.Cok zor olacaðýndan eminim fakat baska bi sansimiz olmadýgý icin buna mecburuz diyebilirim.Kendin bir mucize yaratabilirsin mesela azimle yasama tutunarak,zamanla göreceksin ne olursa olsun hayat her sekilde güzel.Mucize filminde dediði gibi Kalbin sakat olmasýn yeter.

Sanýrým fazla uzattým  Kahkaha
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #7 : 13 Ocak 2018 - 22:50:32 »

Haklýsýnýz çok doðru söylüyosun ama 3 5 yýl sonra görüþmek isterim 😌
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 14 Ocak 2018 - 04:58:29 »

umarým bi an once alisirsin ve hastaligin cok daha rahat geçer diyecek baska biþey bulamýyorum suan 
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #9 : 14 Ocak 2018 - 07:28:57 »

Pardon ya sinirlendirdim galiba morel vermek yerine ne söylüyorum kusura bakmayýn ms im rahat geçiyo zaten çok þükür sadece 3 günde kabullenmek tuhaf geldi o yüzden yani  ayrýca  alýþtým çoktan ama bayaðý zaman aldý herkesin msi farklý olduðu içindir 😔belki neyse artýk yeni geldiniz hoþ geldiniz
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 14 Ocak 2018 - 21:10:06 »

yok yok hiç problem degil hiç sinirlenmedim asil siz kusura bakmayýn
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #11 : 15 Ocak 2018 - 00:05:55 »

Geçmiþ olsun. Aramýza hoþ geldiniz.Kabullenmek en iyisi bence de. Neden, niçin sorularý ve gelecekle ilgili sürekli kaygý içerisinde olmaktan sa pozitif düþünmek en güzeli. Zamanýn ne getireceði þu an hiçbir fiziksel rahatsýzlýðý olmayan saðlýklý insanlar için de meçhul. Kabullenip mücadele etmek lazým. Umarým iyi gidiþli bir MS olur.
SirCann
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 15 Ocak 2018 - 03:11:33 »

Teþekkür ederim aynen öyle su an fiziksel birseyim yok sayýlýr hafif bacaklarda ve kollarda güçsüzlük sag gözde yüzde 20 görme kaybý ve bas dönmelerim var.Oda çarþamba günü tysabrinin ilk tedavisinden sonra gecicekmis öyle demisti doktorum.Aktif olan MS imi pasif duruma düþüreceklermiþ.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

27 Ekim 2021 - 08:47:53