Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
YENÝ KULLANILAN ÝLAÇ acth PROLONGATUM
19 Nisan 2024 - 22:29:56 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: YENÝ KULLANILAN ÝLAÇ acth PROLONGATUM  (Okunma Says 14243 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
ilhan001
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« : 14 Kasm 2017 - 15:44:40 »

eÞÝM DE  als HASTASI VE  BELÝRTTÝÐÝM ÝLACI KULLANMAYA BAÞLADI.

iLAÇ ms HASTALARINDA DA KULLANILMAKTA  VE ANCAK  TEDARÝKÝ ÇOK ZOR. SADECE HÝNDÝSTAN DA ÜRETÝLEN BU ÝLAÇTAN ARKADAÞLARIMIZ  ÝHTÝYACIMIZDAN FAZLASINI GETÝRDÝLER. EÐER  KULLANAN VE  TEDARÝKÝNDE ZORLANAN  VARSA  YARDIM EDEBÝLÝRÝM.

ÝLACIN ADI  ACTRON PROLONGATUM  ( ACTH )
TEL NO. 0532 2304659  ÝLHAN DUYGU
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #1 : 15 Kasm 2017 - 09:29:18 »

Orjinal kutusu 5 tl den satýlan þampuanlarýn bile kutularý taklit edilerek içine sahte kimyasallar doldurulmak suretiyle üç beþ kuruþ para için insanlara satýlmaya çalýþýldýðý bi çaðda yaþarken, sanal ortamda  içerisinde ne olduðu belli olmayan bir ilacýn reçetesiz sipariþ edilerek kullanýlacaðýný düþünebilmek... Pes diyorum! Valla Ms hastasýyým sadece beyin komple iptal deðil Allaha þükür.
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #2 : 15 Kasm 2017 - 14:44:43 »

Zerre arkadaþým çok doðru yazmýþ bravo
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #3 : 15 Kasm 2017 - 15:31:37 »

Bu gibi ilaç tanýtýmlarý için uygun biryer deðil burasý ve bizler ms hastalarýyýz als için kullandýðýnýz ilacý temin etmek isteyen kiþinin burada olacaðýný sanmýyorum.Dolayýsýyla bu msjýnýz amacýný aþmýþ bulunmakta.( Bu sizi ve arkadaþlarý bilgilendirmek amaçlý bir yazý ve bir gün sonra bu mesahý silmek durumundayým)
coster
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 32

« Yantla #4 : 15 Kasm 2017 - 15:32:13 »

Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

29 Nisan 2023 - 10:20:14