Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
epilepsi ilaci ve ms
29 Nisan 2024 - 12:57:59 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: epilepsi ilaci ve ms  (Okunma Says 5234 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
tubiþþ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 8

« : 21 Ekim 2017 - 10:12:57 »

Arkadaslar meraba.size bi sorum olacak benim esim ms hastasi.doktorumuz denge bozuklugu icin esime epilepsi ilaci olan epixx adinda bi ilac verdi .zamanla dengen daha iyi olur dedi cunku bu ilacin denge bozuklugu olan ms hastalarina iyi geldigini soyledi.ama ilacin yan etkilerinde istemsiz kas hareketleri ve denge bozuklugu yapabilir yaziyo.sasirdik napacagimizi bilemedik.acaba bu ilaci kullanan baska arkadasimiz var mi ?
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #1 : 21 Ekim 2017 - 21:55:54 »

Çok geçmiþ olsun epilepsi ilaçlarý sinir hasarýna baðlý nöropatik aðrý ve benzeri þeyler için kullanýlýyor o yüzden ms hastalarýna veriliyor dediðiniz ilacý bilmiyorum ama banada denge problemi için epilepsi ilacý verdi hatta yeni bitti baþlangýçta tabi ki yan etkileri görülüyor ama ilacý kullandýkça azalýr yinede ters bir yan etki etki görürseniz tekrar doktorunuza danýþýn
tubiþþ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #2 : 22 Ekim 2017 - 08:32:08 »

Cok cok tesekkur ederim cevabiniz icin peki denge konusunda size olumlu etkileri oldu mu ?
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #3 : 22 Ekim 2017 - 13:01:11 »

Rica ederim evet azda olsa etkisi oldu sizin kullanacaðýnýz ilaç nasýl etki eder bilmiyorum ama ilk baþlayýþta artýyor denge problemi ama ilaca devam ettikçe normale dönüyor geçmiþ olsun
tubiþþ
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #4 : 22 Ekim 2017 - 13:49:56 »

Hmm anladim insallah etki eder bizim ilacimiz da.cok sagolun size de gecmis olsun
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Haziran 2019 - 20:19:10