Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Buz gibiyim
29 Nisan 2024 - 11:21:23 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Oyun Bölümümüze ilave edilen yeni oyunlarý oynayýp skorlarýnýzý kaydederek birbirlerinizle tatlý bir rekabet içine girebilirsiniz

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Buz gibiyim  (Okunma Says 4892 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« : 01 Ekim 2017 - 20:06:48 »

Merhaba arkadaþlar ya benim elim ayaðým buz gibi olyo ms le bi ilgisi var mý acaba ne yapmalýyým bilgisi olan var mý
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #1 : 01 Ekim 2017 - 22:42:53 »

Geçmiþ olsun ms le ilgisi olduðunu sanmýyorum kansýzlýk genelde el ayak soðukluðu yapar ama çok rahatsýz edici bir durum varsa doktorunuzla görüþün derim
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #2 : 01 Ekim 2017 - 23:00:09 »

Ama sadece sað ayaðým ve sað elim benim ms beynimin sað tarafýnda yoðunluk vardý sizde hiç olmuyomu böyle þeyler
« Son Dzenleme: 01 Ekim 2017 - 23:03:06 Gnderen: Msdaþ » Logged
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #3 : 02 Ekim 2017 - 01:43:11 »

Benimde sað elim ve kolumda çok oluyor ama ms le ilgisi olmadýðýný söyledi doktorum boynumda ve belimde fýtýk olduðunu ondan kaynaklý olabiliceni söylediler hateketsiz kalmamaya çalýþýn ama yinede mutlaka doktorunuza danýþýn
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

22 Haziran 2019 - 16:59:14