Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Gilenya ( fingya )
29 Nisan 2024 - 19:20:17 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Gilenya ( fingya )  (Okunma Says 5122 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« : 26 Temmuz 2017 - 01:30:13 »

Merhaba gilenya yeni adýyla fingya kullanan arkadaþlar varmý varsa uzun süre kullaným sonrasý ne tür yan etkiler yaþadýnýz yazarmýsýnýz
« Son Dzenleme: 26 Temmuz 2017 - 01:43:17 Gnderen: Zeze » Logged
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 199

« Yantla #1 : 13 Eyll 2017 - 08:22:28 »

Mrb Zeze, geçmiþ olsun arkadaþým,,
 evet ben yaklaþýk 2 yýldýr kullanýyorum, bende ara ara tansiyon yüksekliði yaptý, baþka da bir yan etki olmadý

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
Msdaþ
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 76

« Yantla #2 : 13 Eyll 2017 - 13:42:01 »

Bende kullanýyorum banada sürekli biþeyler olyo ama onlar yan etki deðil ms diye düþünüyorum ms hep var sonuçta kendini gösteriyor ara ara
Zeze
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 40

« Yantla #3 : 16 Eyll 2017 - 00:11:21 »

Yanýtlarýnýz için teþekkür ederim evet bendede tansiyon yüksekliði yapýyor bende üç yýldýr kullanýyorum hatta ilacý baþlayan doktorumun asistanýna bundan bahsettim ama yan etkisinde tansiyon yüksekliði yok dedi ama prospektüste yan etki olarak var hepinize geçmiþ olsun  ve hepimizde geçsin inþallah 
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 ubat 2022 - 07:58:25