Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Askerlik
25 Nisan 2024 - 02:52:47 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Askerlik  (Okunma Says 5823 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
Basbelasýms
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« : 13 Mays 2017 - 10:56:34 »

Arkadaþlar merhaba. Askerlik muafiyet iþlemlerini yaptýran varmý? Nasýl bir yol izlediniz? Kendi doktorumuzdan bir yazý almamýz gerekiyor mu? Ýþlemleri yaptýrýp muaf olan arkadaþ varsa beni de bilgilendir ise çok memnun olurum. Teþekkür ederim. Hepimize geçmiþ olsun.
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 15 Mays 2017 - 17:54:20 »

Beným arkadaþlardan duyduðum kadarýyla senýn dr undan aldýgýn kaðýt degýl askeri muayene sýrasýnda sorduklarýnda ms i söylüyorsun .Onlar mr cekip bakýyorlar ve önce erteliyorlar sonra tekrar bakýp býr sene sonra muaf ediyorlardý.Ancak artýk Askeri hastanelerde yok nasýl bir iþlem uygulanýyor acaba, sen o muayene sýrasýnda soylemelýsýn sorduklarýnda .Durumu cinsiyet itibariyle daha yakýndan bilen arkadaþlar yazacaklardýr. Ben görünce bildiklerimi yazmak istedim
MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« Yantla #2 : 18 Mays 2017 - 22:17:10 »

Hatýrladýðým kadarýyla askerlik konusunda yaþadýklarýmý maddelemeye çalýþayým.

- Askerlik için þubeye baþvurdum. (Gitmek için)
- Saðlýk ocaðýna sevk edildim. Ýlgili doktora durumu anlattým ve beni taksimdeki askeri hastahaneye sevk etti.
- Gumuþsuyuna gittiðimde bazý resmi iþlemler yaptým. Galiba randevu alabilmek için.
- Randevu gununde elimdeki mr,reçete,tahlil ne varsa artýk göturdum. Doktor ilk incelemesinde MS hastasý oldupumu ve askerlik yapamayacaðýmý soyledý. Ekstra hiçbir tahlil talep etmedi.
- Tekrar askerlik subesine gittim mi gitmedim mi bilemiyorum fakat eve sarý bir zarf geldi ve orada askerliðe elveriþsiz olduðum yazýyordu.

Özetle iþlemler tahmin ettiðimden oldukça kýsa ve zahmetsiz ilerledi. Daha sonraki dönemlere herhangi bir iþlem yapmadým. Umarým faydalý olmuþumdur.
ballass
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 1

« Yantla #3 : 31 Mays 2017 - 11:19:40 »

Merhaba Arkadaþlar ,

Benim kardeþim askerlik çaðlarýnda ve daha yeni teþhis kondu . Askerden muafiyet konusunda sormak istediðim bazý sorular var .

Öncelikle muayene vs. süreçlerine baþlamak için tecil bozdurma gibi bir iþlem mi yapýlmasý gerekiyor . Yani aslýnda asýl sorum okuduðum kadarýyla genel muaf olmuþ fakat kazarada olsa muayene oldun ve elveriþli olduðunu söylerlerse mecburen askere gidiyor musun ?

Bilen ve süreç hakkýnda bilgi verebilecek arkadaþlar varsa çok sevinirim teþekkürler .
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #4 : 31 Mays 2017 - 12:35:23 »

Ms olmasýna raðmen durumu ýyý olsa býle askere gonderýlen hýc duymadým ben
Evcimen
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 14

« Yantla #5 : 15 Haziran 2017 - 19:10:20 »

Merhaba Arkadaþlar ,

Benim kardeþim askerlik çaðlarýnda ve daha yeni teþhis kondu . Askerden muafiyet konusunda sormak istediðim bazý sorular var .

Öncelikle muayene vs. süreçlerine baþlamak için tecil bozdurma gibi bir iþlem mi yapýlmasý gerekiyor . Yani aslýnda asýl sorum okuduðum kadarýyla genel muaf olmuþ fakat kazarada olsa muayene oldun ve elveriþli olduðunu söylerlerse mecburen askere gidiyor musun ?

Bilen ve süreç hakkýnda bilgi verebilecek arkadaþlar varsa çok sevinirim teþekkürler .

Tecil bozulmasi lazým veya tecil tarihinin bitmesi gerekiyor.çünki tecili iken herhangi bir iþlem yapilmamakta.
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

20 Eyll 2021 - 18:56:49