Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

karbonat

Sayfa: (1/2) > >>

hasann:

kemal milar adlý bi face sitesinde karbonatla kanser ms gibi hastlalýklar tedavi olur diyor. asidik vucutta bu  tür rahatsýzlýklar için zemin hazýrlanýyor diyor. ve alkali yaþamýn bu tür hastalýklarý  tedavi ettiði söyleniyor. bilgisi olan var mý

oslem:

Bende duydum ve okudum ama kullanan herhangi bir ms li arkadaþla konuþmadým bende merak ediyorum

hasann:

ben bir haftadýr baþladým kullanmaya bana klinik izole sendrom teþhisi var þu an yani ms baþlangýcý gibi diyelim. 2 ay sonra tekrar mr çektircem. tabi bunun yanýnda kefir magnezyum b12 de kullanýyorum. bakalým kýsmet ne olcak tabi moral olarak çook kötüyüm.

oslem:

Moral olarak kötü olma lütfen ki vucudun toparlayabilsin hastalýklar moralsizliði çok sever biliyorsun

hasann:

haklýsýn ama her sabah uyandýðýmda ms mi o da ne diyorum ancak iþe gidip birileriyle konuþunca düzeliyorum. ama toplamalýyým bunun bilincindeyim ancak yapý olarak zaten ufak þeyleri bile takan bi insan olduðum için bu kolay deil inþ düzelticem kendimi ama þu karbonata inandým d vitte düþükmüþ bu arada onuda düzeltmeye uðraþýyorum. beslenme düzenim çok kötüydü þu an sebze aðýrlýklý besleniyorum pýrasa karnabahar yemeklerini ilk defa yedim hayatýmda tabi sigarayý býrakamýyorum Allah yardýmcým olsun ve burdaki tüm arkadaþlarýn Allah yardýmcýsý olsun. bu garip hastalýktan yýrtabilcemmi meraktayým. baðýþýklýk sisteminin aklýný baþýna getirmem lazýmm getirirsem haberdar ederim.

Sayfa: (1/2) > >>