Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
mr da plagý azalan var mý?

mr da plagý azalan var mý?

(1/2) > >>

nediyim:
arkadaþlar 6 ay önce hafif MS olduðumu öðrendim 2. kez MR a gireceðim merak ediyorum kontrollerde plagý azalan oluyor mu aranýzda azalan nasýl azalttý ve aranýzda hafif MS tanýsý konan var mý?

oslem:
 Açýkcasý hafif ms tanýsý diye birþey duymadým hiç ben.Ms vardýr yada yoktur he tabiki hafif seyirli bir ms olmasý herkesin dileði.Plak sayýsýndan çok senin kendini nasýl hissettiðin önemli bana kalýrsa sayýlara takýlma :)

yolayrimi:
Benim taným atak sayýmýn azlýðýndan dolayý hafif seyreden ms , tabiiki kiþinin ne hissettiði önemli sonuçta gelecek hepimiz açýsýndan soru iþaretleri içermekte

Kýrlangýç:
Ms de olan plaklar mr çekiminde gözükmüyor olabiliyor muþ bu plaklarýn azaldýðý ve yok olduðu anlamýna gelmiyormuþ.Benim tek plaðým var bazý mr çekiminde gözükmüyor ama var

sercan:
azalma demýyelimde aktif ve sönük diyelim benim þahsen sönük aktif olursa sýkýntý olur atak geliyorum der

Navigasyon

[0] Mesajlar

[#] Sonraki Sayfa