Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
Saç dökülmesi ve ms
19 Nisan 2024 - 02:17:30 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: Saç dökülmesi ve ms  (Okunma Says 9269 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
devinyolcu
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« : 23 Kasm 2016 - 13:20:51 »

3aydýr çok hatta çok yoðun saç dökülmesi yaþýyorum tüm tahlillerim normal kullanmadýðým þey kalmadý copaxone kullanýyorum saç dökülmesi yaparmý nolur yardým edin
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #1 : 23 Kasm 2016 - 20:54:56 »

Merhaba. Ben de Rebife baþladýktan yaklaþýk 7 8 ay sonra saç dökülmesi süreci yaþadým.Ýtiraf edeyim zor bir süreçti.Önce rebif hemþiresine ilettim durumu. Ýlacýn saç dökülmesi yapabildiðini söyledi. Bütün hastalar da olmasa da bu durumu yaþayan hastalar varmýþ.Geçecektir bir süre sonra dedi. Dermatoloða gittim hemen. Bana bir kür verdi. Düzenli olarak 1 ay kullandým ve dökülme bitti. Ýçinde badem yaðý, bephanten ve evin ampül gibi þeyler vardý. Reçete yazýyor doktor miktarlarýný eczane bi þiþede topluyor reçeteyi. Dermatoloða gitmenizi öneririm mutlaka. Doktora danýþmadan almayýn miktarlarý önemli.Ben umutsuz gitmiþtim ilacý býrakana kadar saçým kalmaz diyordum. Hiç kafanýzý takmayýn geçici bir süreç. Doktor tavsiyesi ile takviye yaparsýnýz sizin de olumlu sonuç alacaðýnýza eminim. Geçmiþ olsun
devinyolcu
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 4

« Yantla #2 : 23 Kasm 2016 - 21:34:07 »

Bende gittim dermotoloða banada ayný kürü verdi dayanamýyorum artýk Yok byle birþey diyorum saç kalmadý kafamda Ýnan ama kullanmaya devam edeceðim teþekkür ederim msjýn için
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 Nisan 2024 - 11:54:12