Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
kabus gibi tuvalet sorunu yüzünden dýþarýya çýkamaz oldum
02 Mays 2024 - 03:36:07 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: 1 [2]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: kabus gibi tuvalet sorunu yüzünden dýþarýya çýkamaz oldum  (Okunma Says 20564 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
nuray
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #15 : 17 Eyll 2017 - 00:43:52 »

Çok iyiyim þimdilik bir sorunum yok
nuray
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 22

« Yantla #16 : 06 Ocak 2018 - 20:40:33 »

1 yýl önce dr gittiðimde plaklar kaybolmuþ hafif lekeler var dendi  denge buzukluklarim olunca tekrar gittim filim cekildi aktif plak cýktý  simdi ben yine emesmi oldum 😯
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #17 : 06 Ocak 2018 - 23:56:15 »

Geçmiþ olsun. Size daha önce MS teþhisi konmuþ zaten anladýðým kadarýyla. Koruyucu tedaviye baþlamýþ mýydý doktorunuz. Canýnýzý sýkmak istemem ama bir MS hastasý olarak Ms hastalýðý tamamen biten hiçkimse duymadým. Çok araþtýrdým ama hiç rastlamadým. Plaklarýn sessiz dönemleri oluyor. Hasar gören miyelin kendi kendini onarýnca plaklar silikleþiyor diye biliyorum. Aktif plak olmamasý demek MS bitti demek deðil maalesef. Keþke öyle olsaydý. Aktif plak olmamasý demek beyinde bir inflamasyon
zerre
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 56

« Yantla #18 : 07 Ocak 2018 - 00:00:45 »

Geçmiþ olsun. Size daha önce MS teþhisi konmuþ zaten anladýðým kadarýyla. Koruyucu tedaviye baþlamýþ mýydý doktorunuz. Canýnýzý sýkmak istemem ama bir MS hastasý olarak Ms hastalýðý tamamen biten hiçkimse duymadým. Çok araþtýrdým ama hiç rastlamadým. Plaklarýn sessiz dönemleri oluyor. Hasar gören miyelin kendi kendini onarýnca plaklar silikleþiyor diye biliyorum. Aktif plak olmamasý demek MS bitti demek deðil maalesef. Keþke öyle olsaydý. Aktif plak olmamasý demek beyinde bir inflamasyon olmadýðý anlamýna geliyor.Bu süre ne kadar uzun olursa o kadar iyi. Aktif bir plak varsa dahi kortizon tedavisiyle zaten düzeliyor. Yani aktif plakta tedavi ile sönüp kaybolabilir. Doktorla görüþene kadar kafanýzý takmayýn bence  Belki de aktif plak yoktur þu an. Saðlýkla kalýn
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #19 : 16 Ocak 2018 - 10:25:52 »

ozellikle soguk havalarda ayaklarýnýzý sýcak tutunuz sýký gýyýnýz  sýksýk gitmezsiniz wc.ye

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
ozkan2958
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 3

« Yantla #20 : 27 Ocak 2018 - 15:21:24 »

Çok basit arkadaþým,tuvaletten çýktýk dan 10dk. sonra tekrar tuvalete git mesaneye bastýrýnca tekrar çiþini yapabilirsin,yani birkere çiþ yapacaðýna,iki kere çiþ yapacaksýn.Ben bunu 10 yýldýr yapýyorum.çokda memnunum.unnutma dýþardan mesane ye bastýracaksýn tekrar çiþ yapacaksýn.
Sayfa: 1 [2]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

07 Mart 2024 - 15:39:08