Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Refleksolojinin ms e faydasý var mý?

Sayfa: << < (2/2)

alper35:

Vücuda kucuk elektrik akýmlarý vererek kaslarý uyarmak mantýðý. Ayak haritasý üzerinde farklý bölgeler bulunuyor. Her bölgeye verilen elektrik akýmýnýn farklý etkisi var. Refleksoloji Normalde manuel yapýlan birþey aslýnda. Bu aldýðým alet komple ayaða uygulanan elektrik akýmýyla birden fazla noktaya ayný anda uygulanýyor ( benim anladýðým ). Ayný Zaman'da vücuda bantlarýný yapýþtýrarak bir cok rahatsýzlýða da iyi geldiði söyleniyor.

oslem:

Dneyimlerinizi bekliyoruz.Benim ve birçok ms li arkadaþada yapýlan gerekli görülen kas gruplarýnýn uygun yani kasýlmasý gereken yerine küçük elektrik akýmlarý verilmesi. Peki bu cihazdan sizin için beklenen ne yanlýþ anlamadýysam kas güçsüzlüðünüz yok .Yami iyi geliyor derken ms te ne yapýyor vücutta ? (Kusura bakmayýn çok sordum ama biz bu küçük elektrik akýmlarýný kas için egzersizde kullandýðýmýz için hep .Net kavrayamadým aleti )

cihat özgan:

Ben refleksolojiyi denedim , sadece uygulandýðý an biraz rahatlýyosunuz sonra herþey eskisi gibi ve pahallý

Sayfa: << < (2/2)