Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Refleksolojinin ms e faydasý var mý?

Sayfa: (1/2) > >>

alper35:

Merhabalar. 8 senedir MS hastasýyým. Esimin is yerine refleksoloji ve bir takým baþka hastalýklara iyi geldiðini söyledikleri bir cihaz tanýtýmýna gelmiþler. Biraz araþtýrdýktan sonra ultra therapy center adindaki bu cihazý satýn aldýk. Daha once refleksoloji tedavisini uygulayan veya konu hakkinda bilgisi olan arkadaslardan bilgi rica ediyorum. Suan icin Allah'ýma binlerce kez þükür bir sorunum yok ataklar dýþýnda, birde sol el parmaklarým sürekli  Uyusuk. Karpal tunnel sendromu (sinir sýkýþmasý) var sanýrým. Bu cihazýn faydasý olurmu acaba??

oslem:

Ben aldýðýnýz cihazý bilmiyorum umarým faydalý olur ve bizlerle paylaþýrsýnýz.Refleksoloji uygulayan ve ciddi maliyetler ödeyen dostlar oldu ama malesef olumlu bir dönüþ almadýk duymadýk..Siz durumdan haberdar edin bizi lütfen...

alper35:

Cihazý yeni aldým. Tanýdýðým fizyoterapist birine yararlý olurmu diye sordum. Yararlý olacaðýný söyledi. Ankara'da seminer vermiþler satis yapanlar. Tanýtýmý yapýlmýþ. MS le ilgilenen doktorlarýnda önerdiðini söylemiþler esime. Rana hocayý ve bir sure tedavimi takip den Alý Kemal erdemoglu nu flnda sayýnca biraz daha ikna olup cihazý satýn almýþ. Vücuda dýþarýdan elektrik dalgalarý göndererek uyarýyor. kas kaybým veya güçsüzlüðüm yok Allah'a þükür. Kaslarý kuvvetlendirdiði söyleniyor. Bu konuda þikayeti olanlar icin belki daha yararlý olabilir. Cihazýn fiyatý 1000 lira üzerinde bilginize..

oslem:

Cihazdan beklenen ne peki ? belli kaslara kucuk elektrýk akýmlarýyla yapýlan iþlem mý ? fýzýýk tedavýye gýttýgýmýzdede uygulanýyor çoðumuza zaman zaman.

cool2406:

Alýntý sahibi: alper35 üzerinde 25 Ocak  2016 - 22:36:51
--
Cihazý yeni aldým. Tanýdýðým fizyoterapist birine yararlý olurmu diye sordum. Yararlý olacaðýný söyledi. Ankara'da seminer vermiþler satis yapanlar. Tanýtýmý yapýlmýþ. MS le ilgilenen doktorlarýnda önerdiðini söylemiþler esime. Rana hocayý ve bir sure tedavimi takip den Alý Kemal erdemoglu nu flnda sayýnca biraz daha ikna olup cihazý satýn almýþ. Vücuda dýþarýdan elektrik dalgalarý göndererek uyarýyor. kas kaybým veya güçsüzlüðüm yok Allah'a þükür. Kaslarý kuvvetlendirdiði söyleniyor. Bu konuda þikayeti olanlar icin belki daha yararlý olabilir. Cihazýn fiyatý 1000 lira üzerinde bilginize..

--
yuruyus yapmak daha yaralý bence

Sayfa: (1/2) > >>