Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3

Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
GILENYA KULLANAN ARKADAÞLAR?
27 Nisan 2024 - 10:38:43 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: MS' li Hasta ve Hasta Yakýnlarý Ýle Ýletiþim Kurabilmek için Sitemize Üye olup , FORUM Bölümünü Kullanabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1]   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: GILENYA KULLANAN ARKADAÞLAR?  (Okunma Says 6023 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« : 09 Temmuz 2016 - 11:05:55 »

GILENYA kullanan arkadaþlar yan etkileri neler ?

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
MatematikS
Ýlgili Üye
**

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 122

« Yantla #1 : 10 Temmuz 2016 - 20:29:00 »

Ben iki bucuk senedir kullaniyorum.herhangi bir yan etkisiyle karsilasmadim.
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

« Yantla #2 : 11 Temmuz 2016 - 14:23:18 »

cvp için tþk ederim....bende perþembe günü baþlayacaðým..o yüzden merak ettim..saðlýklý günler..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Agtm20
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 2

« Yantla #3 : 30 Temmuz 2016 - 09:54:54 »

Bende 4 yýl copaxone kullandým þimdi gilenya`ya baþlýyacam bu ilacý kullanýrken her hangi bir sýkýntý yaþayan varmý
kaan1
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 37

« Yantla #4 : 30 Temmuz 2016 - 10:08:59 »

slm beným 6 ayým oldu herhangý sýkýntý yok zaten almadan once goz ve kalp konsultasyonu yapýyorsunuz bý sýkýntý yoksa alabýlýrsýnýz gecmýs olsun
« Son Dzenleme: 30 Temmuz 2016 - 11:23:50 Gnderen: kaan1 » Logged

BIZ AÞKI EROSTAN DEÐÝL , MEKKE LÝ BÝR YETIMDEN ÖÐRENDÝK
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

« Yantla #5 : 01 Austos 2016 - 14:36:51 »

ben 15 gündür kullanýyorum..ilk dozu hastanede doktor kontrolünde içiyorsunuz.saat baþý nabýz ve tansiyonuza bakýyorlar.6 saat falan...nabýz yükselmeye baþlayýnca sizi gönderiyorlar..benim o günden beri nabýzým zor yükseldi.nabýzým bir hafta hep 50 lilerdeydi.þimdi yeni yeni 68-72 arasý falan çýkýyor..baya sinirlerimi bozdu habire nabýz ölçer durumdayým çok þükür þimdi daha iyim..aradým hemþireleri normal bir durum dediler..þimdiden geçmiþ olsun.

xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 199

« Yantla #6 : 03 Austos 2016 - 13:06:38 »

mrb Çaðla haným ben de 8 aydýr gilenya kullanýyorum ,senin dediðin gibi ilk dozu doktor kontrolünde aldým, benim tansiyon ve nabýz düþtü biraz onun dýþýnda her hangi bir sorunla karþýlaþmadým ,gilenyadan önce kaan1 arkadaþýmýn dediði gibi çeþitli tetkikler yapýldý , bir de su çiçeði aþýsý olup olmadýðým araþtýrýldý (küçükken aþý olmuþum) ona göre ilaç verildi.Geçmiþ olsun herkese

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
Sayfa: [1]   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

25 Mart 2022 - 00:14:53