Deprecated: preg_replace(): The /e modifier is deprecated, use preg_replace_callback instead in /home/mslidost/public_html/forum/Sources/Load.php(225) : runtime-created function on line 3
mefküre hocayý burdan kýnýyoruz
___MS L DOSTLAR PAYLAIM PLATFORMU
28 Mart 2024 - 13:04:57 *
Merhaba, Ziyareti. Ltfen giri yapn veya ye olun.

Kullanc adnz, parolanz ve aktif kalma sresini giriniz
Google
Duyurular: Güncel Ms Bilgilerine Doktorlarýmýzdan bölümünden ulaþabilirsiniz...

Ana Sayfa   Yardm Oyun Ara Giri Yap Kayt  
Sayfa: [1] 2   Aa git
  Yazdr  
Gnderen Konu: mefküre hocayý burdan kýnýyoruz  (Okunma Says 14741 defa)
0 ye ve 1 Ziyareti konuyu incelemekte.
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« : 15 Aralk 2015 - 17:40:40 »

muayene ücreti 850 tl.miþ belkide daha fazla yazýklar olsun bunu duyan okuyan kýmse bu mesajýmý iletsin lütfen yazýk gunahyaa 850 nedemek

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

Mesaj Says: 3192

« Yantla #1 : 15 Aralk 2015 - 18:01:27 »

Baþka doktor seçenekleri var iyiki gerçekten çok yüksek
bugra26
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 33

Hayata asla karamsar bakma

« Yantla #2 : 15 Aralk 2015 - 18:47:35 »

Ýnsanlarýn zaaflarýný kullanarak böyle bir durumu ticarete dökmek insafsýzlýktýr, caniliktir. Para hýrsýna kapýlýp da insanlarý soyanlara yazýklar olsun  Sustum
kaan1
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 37

« Yantla #3 : 16 Aralk 2015 - 11:07:09 »

sanký býlmedýgýmýz býsey soyleyecekte devllet sýrrýmý bu týp kýtaplarýnda býle ms hakkýnda 5 sayfadan daha býlgý yok yazýklar olsun boyle hocalara

BIZ AÞKI EROSTAN DEÐÝL , MEKKE LÝ BÝR YETIMDEN ÖÐRENDÝK
sercan
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 214

ms.hakkýnda istediðinizi sorabilirsiniz.

« Yantla #4 : 16 Aralk 2015 - 13:05:43 »

inþallah bu yazdýklarýmýz kulagýna gider kendisinin bunu basýna sýzdýracaz aslýda varya

dost vurulunca deðil, unutulunca ölürmüþ. Biz dostlarýmýzý kýr çiçekleri gibi avucumuzda deðil, kurþun yarasý gibi yüreðimizde saklarýz.
imza
<<<sercan>>>
xxmlkxx
Aktif Üye

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 199

« Yantla #5 : 16 Aralk 2015 - 14:34:34 »

bence de 850 tl çok fazla , bu kadar para göz olunmaz,yazýk günah gerçekten

Hayat bu, bir bakarsýn her þey bir anda son bulur.. Hayat bu, son dediðin an her þey yeniden can bulur.
'Þems-i Tebrizi'
Catak35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 6

« Yantla #6 : 27 Aralk 2015 - 14:13:25 »

Baþka doktor seçenekleri var iyiki gerçekten çok yüksek

Merhaba þuan da haydarpasa numune hastanesinde yatýlý olarak 3 gunluk kortizon tedavisi almaktayým testler tedam etmekte ancak burdan çýkýþta mefkure hocaya görünmek istemiþtim ancak muayene ücreti ve geç termin tarihi beni düþündürdü istanbul da iyi bir hekim öneriniz var mý?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #7 : 27 Aralk 2015 - 14:39:17 »

Benim dr larýmdan biride eski çapa hocalarýndan Prof.Dr.Gülþen Akman Demir Florence nýghtýngle hastanesinde kendisi. Randevu tarihi çok uzamýyor orda
Catak35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #8 : 27 Aralk 2015 - 17:50:26 »

Sayin Oslem cevap için çok teþekkür ederim. Kendisini duydum ancak özel saðlýk sigortam olmadýðý için biraz cekincedeyim kendi muayene ücretini ödeyebilirim ancak Florence da tedavi süreci maddi açýdan beni yorabilir o yüzden devlete baðlý bir yerde çalýþan bulabilirsem çok iyi olur.   
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #9 : 28 Aralk 2015 - 14:14:10 »

anlýyorum çok haklýsýnýz.Çapa da Murat Kürtüncü olabilir. Bu doktorlarý tecrübe ettiðim için söylüyorum.MS polikliniði olan baþka devlet hastanelerinide deðerlendirin tabii ki
Catak35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #10 : 28 Aralk 2015 - 16:27:48 »

Murat beyin numarasý var mý nasýl randevü alabiliriz ? Aksel bey nasýldýr ?
oslem
Yönetici

Teþekkür Sayýsý 6

« Yantla #11 : 28 Aralk 2015 - 21:25:43 »

Aksel bey ms camiasýnda otoritelerden biri ama onda da Mefkure hoca gibi erken döneme randevu bulmak zor olur.Murat bey için çapayý aramanýz gerekir 0212 414 20 00 / 32513 dahiliyi sabah saatlerinde arayýp sorabilirsiniz.
Catak35
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

« Yantla #12 : 29 Aralk 2015 - 10:16:48 »

Çok teþekkür ederim aksel ve murat beyi deneyeceðim.
orhan0012
Üye
*

Teþekkür Sayýsý 0

Mesaj Says: 34

« Yantla #13 : 02 Haziran 2016 - 14:55:10 »

yav arkadaþlar akýl mantýk var bu kadar parayý niye veriyorsunuz . duyanda sanki ms e çare buldu diyecek yav ms her yerde ms artý ms için kullanýlan bütün tedavi ve ilaçlar türkiyedede bulunuyor . ya hap yazacak yada iðne . bundan ötesi nedirki . yaþý gelmiþ geçiyor dünyanýn parasýný kazanmýþ hala 850 tl muayene ücretimi istiyor. ms li ir insan zaten psikolojikmen çökmüþ durumda o kadar para istediðine göre beni iyileþtirecek sanýyor , hayal  , herkesi uyarýn bu kadar para vermenize gerek yok size kendi yaptýðý özel bir ilaç varsa ve tabi ms i iyileþtiriyorsa verin ha yoksa boþ verin yazýktýr  ya. kimin ms ini iyileþtirdiki kimin ms ini yok ettiki . böyle bir ilaç yada tedavi dünya çapýnda çýkmadýki bu bu kadar parayý istiyor. herkesi uyarýn vermesinler bu parayý normal bir araþtýrmada bile mr çektirip ilaç yazýyorlar zaten..
cagla
Asil Üye

Teþekkür Sayýsý 5

Mesaj Says: 3040

« Yantla #14 : 02 Haziran 2016 - 18:04:15 »

ben Gülþen Hoca ya gidiyorum..asla diðer doktorlar gibi para göz deðil..ayrýca çok ilgileniyor..evt özel bir hastane de ama her þekilde ücretler de yardýmcý olmaya çalýþýyor..

küçükkeN bi yeRim acýyýNca ÖpimDe GeçsiN DerDinya, kaLbiM aCýYo Anne haDi öpTe geçsiN...
Sayfa: [1] 2   Yukar git
  Yazdr  

Gitmek istediiniz yer:  

eXTReMe Tracker
|Ana Sayfa| Sitemap | Ariv | Wap | Wap2 | Wap Forum | XML | Rss
MySQL ile Glendirildi PHP ile Glendirildi Powered by SMF 1.1.21 | SMF © 2006, Simple Machines XHTML 1.0 Geerli! CSS Geerli!

17 Aralk 2023 - 14:39:55